dodano: 2020-03-06 19:00:02
PCPS4PS4 PRO

Amnesia: Rebirth, kultowa seria horrorów Frictional Games powraca

Autor: agusia16
Amnesia: Rebirth, kultowa seria horrorów Frictional Games powraca
13°
0

Kultowa seria przerażających przygodowych horrorów od studia Frictional Games powraca w Amnesia: Rebirth. Gra powróci jesienią. Obejrzyjcie jej zwiastun!
 
Tajemnice związane z krótkimi zapowiedziami filmowymi, które serwowali graczom deweloperzy ze studia Frictional Games, zostały rozwiane. Wiemy już, że seria Amnesia powraca, w nowej odsłonie, tym razem zabierającej nas w sam środek algierskiej pustyniAmnesia: Rebirth, bo taki tytuł nosi kolejna gra grozy zadebiutować ma jesienią tego roku. Tymczasem obejrzycie zapowiadający ją filmowy zwiastun. 
 
Frictional Games powoli szykuje się do ujawnienia nowego projektu?
 
Nowa odsłona wywołującego u graczy dreszczyk emocji i przerażenia przygodowego horroru z serii Amnesia, Amnesia: Rebirth to historia rozgrywająca się w Algierii. W grze wcielamy się w zupełnie inną postać, którą tym razem jest Tasi Trianon. Protagonistka musi zmierzyć się z terrorem, strachem i bólem, testując granice swojej ludzkiej odporności, podczas wstrząsającej, pełnej wyzwań podróży. 
 
Czas jest przeciwko tobie. Mimo to, musisz kontynuować, krok po kroku, wiedząc, że jeśli zawiedziesz, stracisz wszystko.
 
Kobiecie zagraża stworzenie, które chce karmić się jej strachem, wprowadza terror i poczucie strachu, nawet przed oddechem. Kobieta musi powstrzymać przemożną ochotę krzyku, uciszyć strach, kucając w ciemności i ukryciu. Podróżując zbiera fragmenty zniszczonej, zdeformowanej przeszłości i nie zawieść, nie zatrzymać się, nie bać. 
 
Premiera Amnesia: Rebirth planowana jest na jesień tego roku na komputery osobiste PC na Steam oraz na PlayStation 4 oraz Pro. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama