dodano: 2020-05-22 08:00:01

Antebellum, zwiastun filmowy amerykańskiego horroru. Jak bardzo można utknąć w przerażającej rzeczywistości

Antebellum, zwiastun filmowy amerykańskiego horroru. Jak bardzo można utknąć w przerażającej rzeczywistości
18°
0

Antebellum, nowa amerykańska produkcja filmowa w klimacie horroru, przedstawiająca wizję przerażającej i nieprawdopodobnej rzeczywistości na zwiastunie.
 
Horrorów w filmowym świecie nie brakuje, co udowadnia kolejna taka produkcja, której światowa premiera przewidziana jest na tegoroczne lato. Antebellum, utrzymana w klimacie horroru, amerykańska produkcja filmowa została zaprezentowana na kolejnym filmowym zwiastunie. 
 
Paranormalne doświadczenia (Haunted) - recenzja serialu Netflixa
 
Antebellum to film w reżyserii i według scenariusza Gerarda Busha i Christophera Renza. W roli głównej zobaczymy w nim Janelle Monáe, znaną z Moonlight, Harriet czy Homecoming, którego drugi sezon możecie już dziś oglądać na Amazon Prime Video. Oprócz niej w filmie zagrali: Jena Malone (Neon Demon, Duma i uprzedzenie), Eric Lange (Narcos, którego możecie oglądać na Netflix, Ucieczka z Dannemory na HBO), Gabourey Sidibe (American Horror Story: Sabat czy Śnieżny Ptak) a także Jack Huston, Kiersey Clemons, Lily Cowles, Tongayi Chirisa, Robert Aramayo
 
Antebellum to film opowiadający o niezwykle popularnej pisarce Veronice Henley, która z niewyjaśnionych przyczyn została uwięziona w rzeczywistości, której nie rozumie, a która bardzo ją przeraża. Aby się z niej uwolnić, musi najpierw odkryć tajemnicę tego miejsca. Ma jednak na to określoną ilość czasu. Musi dowiedzieć się o dziwnej rzeczywistości jak najwięcej, zanim utnie w niej na dobre. 
 
Światowa premiera filmu przewidziana jest na 21 sierpnia 2020 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama