dodano: 2020-05-30 21:00:01

Anthology of Fear z pierwszym fragmentem rozgrywki oraz darmową wersją demonstracyjną - Prologue

Autor: AnoX
Anthology of Fear z pierwszym fragmentem rozgrywki oraz darmową wersją demonstracyjną - Prologue
13°
0

Rodzimy horror Anthology of Fear doczekał się prezentacji pierwszego fragmentu rozgrywki, a twórcy udostępnili także darmową wersję demonstracyjną Prologue.
 
RG Crew i Ultimate Games S.A. wypuściły pierwszy materiał wideo skoncentrowany na zaprezentowaniu graczom pierwszy fragmentów rozgrywki z nadchodzącego psychologicznego horroru.
 
Zmierzająca na drugą połowę obecnego roku propozycja postara się przerazić graczy w ramach trzech opowieści, które w nieco innym klimacie będą próbowały wzbudzić u nas strach i ciarki na plecach.
 
Saint Kotar: The Yellow Mask z datą kampanii na Kickstarterze i wersją demonstracyjną w formie prologu
 
Każdy z epizodów zagwarantuje nam odmienne doświadczenia także pod względem rozgrywki, dzięki czemu będziemy mogli nieco inaczej bawić się w ramach pojedynczego projektu.
 
Twórcy przygotowali dla nas także Prologue, czyli specjalną wersję demonstracyjną umożliwiającą nam zapoznanie się z fragmentem zabawy, którą w pełni poznamy za kilka miesięcy.
 
- W Anthology of Fear: Prologue można bezpłatnie sprawdzić fragment pierwszej historii. Każda z trzech historii będzie diametralnie różna od pozostałych. Chodzi zarówno o różnice dotyczące nastroju i lokacji, jak i o motywy przewodnie oraz samą rozgrywkę. Strach nie jest czymś jednoznacznym, może mieć bardzo różne oblicza, co dobitnie pokaże też Anthology of Fear. Nie ma tutaj miejsca na znużenie, a całość będzie mocno różnorodna – wyjaśnia główny programista w RG Crew, Piotr Rycąbel.
 
- To nasze autorskie i dosyć szerokie spojrzenie na gatunek. Anthology of Fear jest unikalnym projektem, który dostarczy graczom odmienne doświadczenia. Stawiamy na brak jednoznaczności oraz różnorodność. Gra powinna przypaść do gustu zdecydowanej większości fanów horrorów – dodaje Rycąbel.
 
Anthology of Fear ukaże się w drugiej połowie 2020 roku na komputerach osobistych i na konsoli Nintendo Switch. Gra może zagościć w późniejszym czasie także na innych platformach.
 
 
 
Ultimate Games S.A. obecne jest na parkietach GPW.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama