1
dodano: 2017-09-10 10:20:02
PC

Antichamber - recenzja

Autor: agusia16

Psychologiczna gra logiczna, brzmi ciekawie, nie sądzicie. Dziś chcemy oddać w Wasze ręce recenzję produkcji bardzo nietypowej i wyjątkowej, stworzonej w całości prawie przez jednego tylko twórcę.

Antichamber, to pierwszoosobowa gra logiczna, w której skupiamy się na eksploracji kolejnych lokacji i rozwiązywaniu przeróżnych zagadek, które związane są z działaniem ludzkiego umysłu, wykorzystujących między innymi teorię odruchów warunkowych Pawłowa. 

"Podczas rozgrywki nieraz wpadniemy do korytarza, który pozornie nie ma wyjścia i nieraz zostaniemy oszukani przez tytuł, lecz po pewnym czasie przyzwyczaimy się do tego.  Sam świat przedstawiony jest złożony z przeróżnych korytarzy w których jest wiele ciekawych zagadek".

To tylko fragment tego co ma nam do powiedzenia na temat tej niecodziennej produkcji, stworzonej przez Alexandera Bruce'a, Dax. Zachęcamy do zapoznania się z całym tekstem, do którego znajdziecie poniżej. Życzymy miłej lektury! 

Antichamber recenzja 

ogolny


Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-17 18:29:22

Fajnie, że jedna osoba w dzisiejszych czasach jest w stanie stworzyć tak ciekawy tytuł. Tytuł minimalistyczny ale interesujący wizualnie i można rozruszać szare komórki.

Reklama
Reklama