dodano: 2017-11-21 18:15:02
PC

AntVentor, epizodyczna gra przygodowa jeszcze w tym roku

Autor: agusia16
AntVentor, epizodyczna gra przygodowa jeszcze w tym roku
11°
2

AntVentor, klasyczna przygodówka point & click, pierwszy krótki rozdział z serii gier "AntTrilogy" dzieło niezależnego studia  LoopyMood zagości w dystrybucji cyfrowej jeszcze w tym roku.
 
Gra pozwoli nam wcielić się w mrówkę i przenieść do realistycznego makro świata. Florantine, bo tak ma na imię nasz protagonista,  jest wynalazcą, który choć żyje w niewielkich rozmiarze świecie ma ogromne  aspiracje i jeszcze większe ambicje. Jego proste życie toczy się bardzo spokojnie, aż do czasu, gdy pojawia się ktoś kto niszczy jego misternie wykonany mechanizm, zarazem niwecząc  dalekosiężne plany Florantine.  Od tej chwili naszym zadaniem będzie  pomóc mu wrócić do normalności, ale i spełnić jego największe marzenia. Przyjdzie nam zatem zmierzyć się z wieloma trudnościami, przeżyć mnóstwo przygód, których początek rozegra się w pierwszym rozdziale. 
 
AntVentor pozwoli graczom poczuć się jak zabawna, ale nieco arogancka mrówka wynalazca, zanurzyć się w fotorealistycznym świecie makro, podziwiać śliczne animacje, cieszyć się wszędobylskim humorem, delektować się rozgrywką pozbawioną żmudnych puzzli, pozbawioną dialogów oraz ciekawą i zarazem klimatyczną ścieżką dźwiękową, a przede wszystkim ekscytującą historią z nieoczekiwanym zakończeniem.
 
Pierwszy rozdział owej przygodówki zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC, Mac i Linux pod koniec tego roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
 
Karta gry na Steam
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-11-22 12:26:34

Fajny pomysł i fajne wykonanie :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-11-21 22:39:40

Taka mrówka Z, temat na grę fajny i ciekawie wykonany.

Reklama
Reklama