dodano: 2019-05-08 10:00:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Apex Legends coraz skuteczniej radzi sobie z falą oszustów

Apex Legends coraz skuteczniej radzi sobie z falą oszustów
1

Respawn Entertainment wypuszcza coraz to nowe aktualizacje. Najświeższa z nich sieje grozę wśród oszustów, których niestety jest bardzo dużo. 
 
Twórcy hitu Apex Legends nie spoczęli na laurach i ciągle pracują nad coraz to nowymi aktualizacjami do tytułu. Dla większości jest to zdecydowany plus, gdyż uczciwi gracze otrzymują kolejne nowości, dzięki czemu gra się nie nudzi. A co z tymi, którzy lubią oszukiwać system? Oni zaczynają mieć w związku z tymi aktualizacjami problem. I to coraz większy, ponieważ ostatnie działania Respawn Entertainment spowodowały zbanowanie blisko 500 tysięcy kont i to tylko w tym miesiącu. Łącznie, jak informuje Jay Frechette - menadżer społeczności - zablokowanych zostało około 770 tysięcy pecetowych cheaterów. Jest to jakieś 2 % ogółu graczy. Respawn chwali się również liczbą 300 tysięcy udaremnionych prób ponownego założenia kont przez oszustów oraz 4 tysięcy kont spamerskich usiłujących sprzedawać graczom narzędzia do cheatu. 
 
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
 
Całokształt pomysłu jest naprawdę świetny. Przynajmniej w większości przypadków - ponieważ bywa, że obrywa się tym uczciwym. Na szczęście są to odosobnione przypadki i łatwo można to z deweloperem załatwić. W każdym razie walka trwa, czasami oficjalnie przez Respawn nazywana jest wojną. Końca nie widać, ale może twórcom uda się obmyślić plan, którego skutkiem będzie całkowite wyeliminowanie z rozgrywki oszustów wszelkiego rodzaju. Trzymamy kciuki.
 
Apex Legends dostępne jest od 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz konsolach Xbox One. Jest to darmowy tytuł z mikropłatnościami. Można spokojnie powiedzieć, że start miał rewelacyjny. Debiut przyciągnął rekordowe ilości graczy. Z czasem sytuacja zaczęła się zmieniać na gorsze o czym pisaliśmy tutaj. Może ten aspekt również był motywatorem dla deweloperów jeśli chodzi o walkę z cheaterami. 
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2019-05-11 22:08:53

Jakoś nie przekonują mnie tego typu motywy ale kto wie może kiedyś spróbuje i zmienie zdanie.

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80