16°
0
dodano: 2021-01-17 23:00:02

Assemble Entertainment i Whisper Games zaprezentowały zwiastun Squadron 51 zapowiadając debiut gry w 2021!

Autor: AnoX

Squadron 51 doczekało się dwóch ważnych inicjatyw wydawców - Assemble Entertainment i Whisper Games. Pierwszym jest publikacja nowego zwiastuna, a drugą....

Jeszcze w tym roku mamy mieć okazję zapoznać się z nietypową, międzygalaktyczną propozycją Squadron 51, która czerpie garściami z takich klasyków filmowych jak “Wojna Światów”,” Godzilla” czy “Dr Strangelove”.

W ramach fabuły przyjdzie nam się wcielić w pułkownika Kaya, stającego na czele ludzkiego ruchu oporu zmagającego się z inwazją obcych z Marsa, w historii mocno osadzonej w czarno-białej stylistyce z lat 50. ubiegłego wieku.

Naprzeciw nam stanie Dyrektor Zarog, łączący zasoby oraz możliwości oddziaływania ze strony Korporacji VEGA, obcego konglomeratu oraz ich sojuszników.

Propozycja z jednej strony jest klasycznym shoot'Em up-em, z drugiej jednak często wiąże się z ciekawymi odstępstwami od absolutnej klasyki zabawy, dzięki czemu czeka nas niezła, filmowa historia!

Zapoznaj się także z: CONSCRIPT, survival horror w retro graficznym stylu, rozgrywający się podczas Wielkiej Wojny z wersją demonstracyjną na Steam

- Jako fani klasycznych horrorów science fiction skaczemy z radości z okazji współwydania Squadron 51 z naszym partnerem Whisper Games. Squadron 51 może czuć się jak w domu pośród innych nagradzanych tytułów Assemble Enterteinment, cenionych za swoją uroczą ekscentryczność. Fani wszystkich gatunków gier docenią ten wspaniały shoot'em up - powiedział Stefan Marcinek, prezes Assemble Entertainment.

Squadron 51 zadebiutować ma w 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch,  Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80