dodano: 2019-12-14 08:00:13

Atmospheric Adventure Bundle, czyli trzy gry w ciekawym zestawie

Autor: agusia16
Atmospheric Adventure Bundle, czyli trzy gry w ciekawym zestawie
16°
0

Atmospheric Adventure Bundle to zestaw trzech klimatycznych produkcji przygodowych, które zjednoczyły trzech różnych deweloperów. Zestaw dostępny na Steam.
 
Przedświąteczny czas to doskonały moment nie tylko na zimowe wyprzedaże, wszelakie growe promocje, ale także na wspólne działania, łączenie sił, by wspólnie skierować się w stronę graczy, którzy w okresie przedświątecznym szukają pomysłów na prezenty.
 
Unforessen Incidents - solucja, poradnik
 
Ciekawą akcję promocyjną, jednocześnie łączącą wydawców i twórców, zorganizowali na Steam studia Mixtvision, Application Systems Heidelberg i Daedalic Entertainment, oddając w ręce graczy Atmospheric Adventure Bundle, zestaw trzech gier przygodowych, charakteryzujących się ciekawym klimatem. W skład zestawu, który został przeceniony łącznie o 32% wchodzą: FAR: Lone Sails, Unforeseen Incidents oraz AER Memories of Old. 
 
FAR: Lone Sails to przygodowa gra narracyjna z elementami platformowymi, autorstwa studia Okomotive, w której podróżujemy pojazdem przypominającym pociąg, a raczej lokomotywę, odkrywając szczątki dawnej cywilizacji. Wraz z naszym protagonistą podróżujemy więc po oceanie, który zmienił się w pustynię, ale wciąż pełne jest śladów dawnego życia.
 
 
 
Unforeseen Incidents to zaś klasyczna porzygodówka point and click, wykonana w rysunkowym stylu graficznym, stworzona przez Backwoods Entertainment i Application Systems Heidelberg, w której wcielamy się w Harpera Pendrella, który w miasteczku Yelltown nękanym przez tajemniczy i niezwykle śmiertelny wirus, pewnego dnia na ulicy spotyka umierającą dziewczynę, która wręcza mu kopertę, prosząc go, by ten dostarczył ją dziennikarce o nazwisku Halliwel. Tak zostaje wplątany w wielki i niebezpieczny spisek. 
 
 
Ostatnia gra, zatytułowana: AER – Memories of Old to podróż pewnej kobiety, która latając zwiedza świat, gdzie pradawni bogowie zostali zapomniani. świat został zniszczony i pozostało po nim jedynie kilka wysp, zawieszonych w przestworzach.  Wcielamy się w niej w protagonistkę, która jako zmiennokształtna zostaje wysłany do Krainy Bogów, by odkryć sekrety, bo te pomogą ocalić rzeczywistość. 
 
Karta zestawu na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama