dodano: 2019-07-29 12:00:06
PCPS4PS4 PRO

Autorzy Shenmue III wreszcie wzięli się do pracy...

Autor: nocarz
Autorzy Shenmue III wreszcie wzięli się do pracy...
0

Shenmue III to kolejna odsłona przygodówki z elementami RPG, która po aż 14 latach została w pełni sfinansowania na platformie Kickstarter.
 
Sytuacja tej produkcji nie jest zbyt szczęśliwa. Najpierw klienci zaczęli zwracać grę zakupioną za pośrednictwem Epic Games Store, za co firma Epic Games przeprosiła i pokryła zwroty. Następnie twórcy wrzucili do dystrybucji kanałami fizycznymi wersję na komputery osobiste. Ta nie dość, że zawierała kod do cyfrowej kopii na Epic Games Store to nie miała dodatków obiecywanych w czasie zbiórki na Kickstarterze.
 
Twórcy ten stan rzeczy wyjaśniali, że edycje dostępne w sprzedaży nie są powiązane w żaden sposób ze zbiórką, więc nie będą zawierały zawartości odblokowywanej po spełnieniu kolejnych progów finansowych, a za dodatki będą do kupienia za dodatkową kasę. Po tych wszystkich perturbacjach wygląda jednak na to, że autorzy wreszcie wzięli się za to co potrafią najlepiej, czyli za tworzenie gier.
 
Shenmue III na nowych materiałach
 
Shenmue III powinno pojawić się więc pod koniec 2019 roku i miejmy nadzieję, że nie przesuną kolejny raz daty premiery. W sieci też pojawiły sie nowe zrzuty ekranu oraz informacja, że wspierający produkcję na Kickstarterze otrzymają obiecane im gratisy jak na przykład specjalna VIP Karta Telefoniczna.
 
Umożliwia ona dostęp do specjalnego budynku, który w całości poświęcony jest wspierającym czyli tak zwanym backerom. Znajdą oni tutaj mini grę, regał z kartkami czy automat do gry z małymi figurkami backersów. Budynek ten to swoisty pomnik ku pamięci i dobrze choć wydaje mi się, że wszyscy z graczy powinni zobaczyć ile osób wsparło powstawanie Shenmue III.  
 
Shenmue III  ukaże się 19 listopada 2019 roku na PC (Epic Games Store) i PS4.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama