dodano: 2020-03-26 07:10:01

Avalanche Studio z nową nazwą, działaniem i zajawką gry z portfolio

Autor: AnoX
Avalanche Studio z nową nazwą, działaniem i zajawką gry z portfolio
15°
0

Avalanche Studio zmienił nazwę na Avalanche Studios Group, dając znać że firma rozszerza działalność i wypuszcza pierwszą zajawkę nowej gry "pod skrzydłami".
 
Avalanche Studio przekształciło się w Avalanche Studios Group, dysponujące już nowym logiem. Całość związana została z rozszerzeniem działalności także na segment wydawania tytułów innych studiów.
 
Firma chce się stać nie tylko producentem, ale także wydawcą, operującym w ramach mniejszych studiów oraz dotychcczasowych marek.
 
Poza rozwojem Generation Zero przyszedł czas również na Systemic Reaction, którego nowy projekt możemy ujrzeć w postać zajawki.
 
Nowa gra ma być kolejną pierwszoosobową strzelanką z akcją osadzoną w opustoszałym, mroźnym obszarze. Niestety nie wiemy obecnie nawet tego czy będzie to własne IP czy ponownie jakaś forma adaptacji czy korzystania z książki czy gry papierowej/fizycznej.
 
Pomysł ubrano w póki co nieźle prezentującą się oprawą wizualną, w której nie będzie brakować świetnego oświetlenia oraz sporej ilości szczegółów otaczających główną postać.
 
 
 

źródło: gamerant.com/avalanche-studios-group-new-game-fps/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama