dodano: 2020-09-13 09:05:02

Banksterzy, nowy polski filmowy dramat zawita do kin już październiku. Zobaczcie jak prezentuje się jego oficjalny zwiastun

Autor: agusia16
Tagi: Banksterzy,film,polski film,dramat,kino,Kino Świat,polskie kino,dramat filmowy,oficjalny zwiastun,banki,afera frankowa,franjowicze
Banksterzy, nowy polski filmowy dramat zawita do kin już październiku. Zobaczcie jak prezentuje się jego oficjalny zwiastun
31°
0

Banksterzy, nowy polski filmowy dramat zawita do kin już w połowie październiku. Zobaczcie jak prezentuje się jego oficjalny filmowy zwiastun.
 
W sieci pojawiła się filmowa zapowiedź kolejnej utrzymanej w klimacie dramatu kinowej premiery. Obecnie możemy oglądać 25 lat Niewinności. Sprawa Tomka Komendy, dramatyczną opowieść na faktach, a już w połowie października na kin pójdziemy na film, który opowie o milionach ludzi, którzy borykają się z kredytem frankowym, który jest niemal nie do spłacenia. Pojawiła się zapowiedź w formie oficjalnego zwiastuna nowej produkcji Banksterzy.
 
Przeczytajcie także: Filmy romantyczne, pogodne i słodkie na nadchodzące Walentynki 2020
 
Baknsterzy to dramat w reżyserii Marcina Ziębińskiego i według scenariusza Adama Gruzy, opowieść o ludziach wciągniętych przez banki w kredyt, który zapowiadał się na coś prawie idealnego, a z czasem poprzez stale rosnące koszty i powiększające się odsetki, ich sen o czymś własnym, stabilności, stał nie niemożliwy. Mają na głowach kredyty, które nie są w stanie spłacić. 
 
Film przedstawia historię z różnej perspektywy, zarówno bankowców, jak i zwykłych ludzi. Bohaterami tejże opowieści są: Karolina (Katarzyna Zawadzka), energiczna i przedsiębiorcza pracownica banku, która otrzymuje zawodową szansę, projekt kredytu we frankach szwajcarskich. Za przyzwoleniem szefa, Adama (Tomasz Karolak), bez ogródek i skrupułów namawia swoich klientów do zaciągania bardzo ryzykownych inwestycji. Jest i szara eminencja finansjery, Jan (Jan Frycz), który trzęsie finansowym biznesem, a w swym telefonie ma numery wszystkich ważnych osobistości. Jest także ambitny szef firmy IT Artur (Rafał Zawierucha), który chce rozwijać swoją firmę, zgadzając się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który pragnie mieć z żoną własny kąt, z dala od teściowej. Choć wraz żoną bronią się przez ryzykowną opcją walutową, w końcu przyparci do muru, zostają w nie wciągnięci. Niebawem losy tych wszystkich wspomnianych osób splatają się, pokazując szokujące mechanizmy manipulacji, grania na emocjach i siły systemów bankowych. 
 
W rolach głównych: Katarzyna Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Tomasz Karolak, Jan Frycz, Antoni Królikowski, Rafał Zawierucha, Marcin Bosak, Maciej Nawrocki, Ewa Kasprzyk, Mariusz Bonaszewski, Przemysław Bluszcz i Jerzy Rogalski. 
 
Premiera filmu w kinach 16 października. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama