dodano: 2019-02-21 13:55:02
PC

BATALJ dzisiaj ma premierę na komputerach osobistych

Autor: AnoX
BATALJ dzisiaj ma premierę na komputerach osobistych
0

BATALJ dzisiaj oficjalnie ukazało się na komputerach osobistych, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić tę ciekawą strategię łączącą odmienne style rozgrywki.
 
Hybryda pomiędzy strategią czasu rzeczywistego a turówką dzisiaj melduje się na nowej platformie, dzięki czemu gracze mogą już zapoznać się z pełną wersją tego interesującego tytułu. Po wielu pozytywnych opiniach przyszedł czas na oficjalne rozgrywki.
 
Posługując się 9 bohaterami i towarzyszącymi im 54 jednostkami będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności taktyczne w ramach bardzo dużej liczbie możliwości i taktyk w dostępnych mapach. Nasze oddziały ruszą do boju, a my posłużymy się ich umiejętnościami oraz narzędziami.
 

Komputery na Ceneo.pl

 
Brak przestojów oraz dynamika razem umożliwią graczom korzystanie z turowych zalet w połączeniu z aktywniejszą rozgrywką, wymagającą dodatkowej porcji sprytu oraz myślenia na kilka kroków do przodu.
 
- W Fall Damage Studio postanowiliśmy uczynić BATALJ naprawdę wyjątkowym dodatkiem do gatunku turowego, zapewniając prawie nieograniczone możliwości stawienia czoła przeciwnikom dzięki szybkiej rozgrywce taktycznej - powiedział Anders Gyllenberg, CEO w Fall Damage Studio.
 
BATALJ ma dzisiaj premierę (tj. 21.2.19 r.) na komputerach osobistych w cenie niecałych 20 euro.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama