dodano: 2021-09-19 18:00:01
PC

Behind the Beyond, klasyczna przygodówka inspirowana węgierskim folklorem z kartą na Steam

Behind the Beyond, klasyczna przygodówka inspirowana węgierskim folklorem z kartą na Steam
14°
0

Behind the Beyond, klasyczna przygodówka inspirowana węgierskim folklorem, stworzona przez studio Sugarpunch Games ma już swoją kartę na platformie Steam.

Swoje miejsce na platformie Steam ma już kolejna klasyczna przygodówka, gra stworzona w  urokliwym rysunkowym stylu graficznym, inspirowana węgierskim folklorem, stworzona przez węgierskie studio Sugarpunch Games, o tytule Behind the Beyound. Gra oprócz karty na Steam zyskała także filmową jej zapowiedź. Wkrótce ma ruszyć także z kampanią finansową na Kickstarterze. 

O grze Behind the Beyond mieliśmy już okazję wspominać na naszej stronie, zapowiadając ten uroczy, klasyczny przygodowy tytuł. Dziś gra zyskała nie tylko miejsce na platformie Steam, gdzie można ją dodawać do swojej listy życzeń, ale także pierwsze zrzuty z ekranu. 

W grze przenosimy się do magicznego, tytułowego królestwa Behind the Beyond, gdzie wcielamy się w młodego mężczyznę, syna biedaka, o imieniu Johnny, który w towarzystwie swego przyjaciela lisa, rusza w podróż w poszukiwaniu pracy. Zamiast tego przeżywa przygodę swojego życia. 

Gra inspirowana jest węgierskim folklorem, i stworzona na wzór węgierskiej bajki ludowej, inspiracją są także style hafciarskie. Jest to klasyczna przygodówka typu "wskaż i kliknij", w której znajdziemy także elementy RPG. Związane są one z trzema formami interakcji, które wymagają od gracza poprawienia umiejętności Johnny'ego. Są to: Siła, Urok i Zręczność.  Te dokonują się poprzez wybory. Niektóre wybory i rozwiązania nie będą dostępne, jeśli Johnny nie jest wystarczająco uzdolniony.

Przeczytaj również: Behind the Beyond, przygodowa opowieść z węgierskim folklorem

Gra zawiera wiele zakończeń, zależnych właśnie od wyborów gracza, a także wiele zadań pobocznych, która także wpływają na to jak potoczy się opowieść. Wiele zadań i sytuacji posiada także różne możliwości rozwiązania. W grze nie brakuje humoru i odniesień do popkultury.

W przygodówkę zagramy w pełnej angielskiej wersji językowej. Są i węgierskie napisy. Rozgrywce towarzyszy wyjątkowa i piękna muzyka niesamowitego zespołu Kerekes Band.

Przygodówka nie ma jeszcze swojej daty premiery. Zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC na platformie Steam. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje