dodano: 2019-08-28 20:00:08
PC

Behind the Beyond, przygodowa opowieść z węgierskim folklorem

Autor: agusia16
Behind the Beyond, przygodowa opowieść z węgierskim folklorem
11°
0

Behind the Beyond, niezależna, klasyczna przygodówka point & click studia Sugarpunch Games inspirowana węgierskim folklorem, ręcznie rysowana i kolorowa. Sprawdźcie wersję demonstracyjną! 
 
Niezależne przygodówki mają się całkiem dobrze, prezentując graczom nie tylko klasyczne rozwiązania przygodowe, ale i lokalny folklor.  Behind the Beyond niewielkiego, trzyosobowego studia Sugarpunch Games pragnie graczom przybliżyć kulturę, folklor i zwyczaje narodu węgierskiego, jednocześnie prezentując opowieść w iście baśniowym stylu.
 
Ghost on the Shore, eksploracyjnie i narracyjnie by zrozumieć ducha
 
Historia przygodówki i jej początek to Adventure Jam 2016, na którym to wspomniana trójka tworzyła grę, która skupiała się wokół opowieści, na których dorastali, pełnych magicznych stworzeń i równie niesamowitych przygód. Twórcy zapragnęli podzielić się nim z większą grupą ludzi, którzy z folklorem Węgier nie są w żaden sposób związani. Tak zrodził się pomysł na pełną, rozbudowaną wersję growego projektu, który dalej jest tworzony. 
 
Opowieść przenosi nas w czasy rozgrywające się dawno, dawno temu, nad Szklane Góry, nad Niekończącym się Morzem, do Królestwa za Granicą, gdzie żyje bardzo biedny człowiek mający trzech synów. Wcielamy się w najmłodszego z nich, ale już dorosłego Johnny'ego, który właśnie osiągnął pełnoletność. Chłopak jest zdeterminowany by stać się bogatym. Jego celem jest zdobycie fortuny dzięki dobrej i popłatnej pracy. Wyrusza zatem w podróż, przypadkowo stając się świadkiem i uczestnikiem wydarzenia pełnego tajemnic. Johnny rozpoczyna więc przygodę życia, pełną królów, księżniczek, smoków i mówiących zwierząt.
 
Behind the Beyond jest przygodówką wykonaną w ślicznym, rysunkowym stylu graficznym, z klasycznymi rozwiązaniami przypisanymi temu gatunkowi, mnóstwem przygód i domieszką węgierskich opowieści ludowych. Jej premiera nie została jeszcze ogłoszona. 
 
Zanim gra zadebiutuje, możecie sprawdzić jej wersję demonstracyjną, którą znajdziecie na oficjalnej stronie, w linku poniżej. Demo jest dostępne w wersji na PC oraz Mac. 
 
Premiera gry nie została jeszcze ogłoszona. Gra zadebiutuje w wersji na PC oraz Mac. 
 
Odwiedź stronę oficjalną

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama