dodano: 2019-10-22 20:00:09
IOSPCPS4PS4 PROXBOX

Zestaw Beholder i Beholder 2 zadebiutował dziś na PlayStation 4

Autor: agusia16
Zestaw Beholder i Beholder 2 zadebiutował dziś na PlayStation 4
15°
0

Kompletna edycja, w której skład wchodzi Beholder i Beholder 2, zadebiutowała dziś na konsolach PlayStation 4. Zadebiutował także nowy filmowy zwiastun. 
 
Dziś swoją premierę na konsolach PlayStation 4 ma Beholder 2 wraz z Beholder w kompletnej edycji czyli przygodowo - strategicznej propozycji growej od studia Warm Lamp Games oraz niezależnego wydawcy gier Curve Digital. Gracze na owych konsolach mogą nabyć kontynuację Beholder - Beholder 2 oraz Beholder Complete Edition.
 
Przygodowo - strategiczne Beholder 2 z datą premiery na PlayStation 4
 
Beholder 2 pozwala graczom ponownie wcielić się w Evana Redgrave'a, który tym razem podejmuje pracę w Ministerstwie, które jest sercem narodu i miejscem sterowania ludnością, w totalitarnym, bezwzględnym kraju. Evan ma nadzieję na wspaniałą karierę, która pozwoli mu awansować, od zwykłego pracownika, po być może stanowisko premiera. Niestety dzień przed przyjęciem go do pracy, ojciec Evana umiera. Ministerstwo twierdzi, że to samobójstwo, ale Evan w to nie wierzy. Teraz  musi zdecydować, czy chce dowieść prawdy o śmierci ojca czy mimo wszystko wspinać się na szczeblach rządowej kariery. 
 
Gracz będzie musiał wybrać kim będzie. Czy wcieli się w rolę sumiennego i odpowiedzialnego oficera czy też będzie twardzielem, który jest gotów zniszczyć każdego kto stanie mu na drodze. Może jednak zechcemy stać się demaskatorem. Teraz działania, wybraniu celu i sposobu jego realizacji leży tylko w naszych rękach. 
 
Beholder 2 na PlayStation 4 kupicie w cenie 11,99 GBP / 14,99 EUR. Członkowie PlayStation Plus mogą kupić Beholder 2 z ekskluzywną zniżką 20% za 10,39 £ / 11,99 €. Beholder 2, jak i Beholder Complete Edition są także dostępne do kupienia w pakiecie za 15,99 GBP / 19,99 EUR.
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3

Komentarze (0):
Reklama
Reklama