dodano: 2019-09-13 16:00:08
PCPS4PS4 PROXBOX

Bethesda rozwściecza fanów Fallouta 76... lodówką

Autor: nocarz
Bethesda rozwściecza fanów Fallouta 76... lodówką
18°
0

Bethesda znowu nie liczy się z fanami i kolejny raz pokazuje im gdzie jest ich miejsce. Lodówka w Fallout 76 podzieliła społeczność na dwie grupy.
 
Od momentu jak dane mi było zagrać w pierwszego Fallouta stałem się jego fanem. Z niecierpliwością czekałem na kolejne jego odsłony i choć po drodze trafiła się czwórka to udało mi się do niej przekonać. I przyznam się szczerze nie jest to prosta miłość bo za każdym razem kiedy próbuję skończyć tą odsłonę coś mi nagle przeszkadza. Tak samo jest z Falloutem 76. Czekałem na niego jak na nową miłość, do kochania i przytulania. Niestety z każdą chwilą czuję, że ta miłość ledwo się tli.
 
Płatni zabójcy w Fallout 76
 
Tym bardziej, że Bethesda znowu przegięła. Oto do gry została wprowadzona jedna prosta rzecz, która naprawdę upraszcza życie na pustkowiach czyli lodówka. Niby nic takiego, a jednak podzieliła graczy i Ci co jeszcze tak jak ja próbowali przetrwać, zaczynają się odwracać od produkcji Bethesdy. Wspomnianą lodówkę autorzy wprowadzili na życzenia nas graczy jednak jej cena w wysokości 700 atomów (7 realnych dolarów) to zdecydowanie za dużo jak na kolejny gadżet. Tym bardziej, że jeszcze niedawno mikropłatności miały dotyczyć tylko zmian kosmetycznych. Myślę jednak, że Bethesda bazuje na tym, że dzięki tej lodówce zapasy psują o 50% wolniej niż normalnie.
 
Całą wściekłość nas fanów pustkowi możecie zobaczyć na Reddicie gdzie wyładowujemy swój gniew. Być może Bethesda zmniejszy cenę lub udostępni lodówkę za darmo ponieważ jej cena jest niewiele mniejsza niż dodatek do Fallout 4 Automatron.
 
Forum fanów Fallouta 76 na platformie Reddit
 
FO_76_Fridge

Komentarze (0):
Reklama
Reklama