dodano: 2019-08-21 18:05:06
IOSPC

Beyond: A Steel Sky zaprezentowany na pierwszym wideo z rozgrywki

Autor: agusia16
Beyond: A Steel Sky zaprezentowany na pierwszym wideo z rozgrywki
0

Beyond: A Steel Sky, sequel przygodówki Beneath a Steel Sky, gra autorstwa Revolution Software, Charlesa Cecila i Dave Gibbonsa na pierwszym zwiastunie z rozgrywki.
 
Beyond a Steel Sky mieliśmy już okazję wspominać na naszej stronie. Sequel długo oczekiwanej gry przygodowej, Beneath a Steel Sky,  z roku 1994, którą w darmowej wersji możecie pobrać ze strony GOG.com, rozwija się w swoim tempie, zmierzając do premiery, która ma nastąpić jeszcze w tym roku. Zanim tak się stanie, deweloper prezentuje wideo, w którym przybliża graczom to jak będzie prezentować się rozgrywka.
 
Prace nad Beyond a Steel Sky trwają. Pora na kilka screenów z gry!
 
Ta skupiona ma być nie tylko na klasycznych rozwiązaniach przygodowych, w których na plan pierwszy wysuwa się eksploracja, rozmowy, zbieranie i używanie przedmiotów, ale i łamigłówkach. Gra zawierać ma także dodatkowe opcje, w tym wpływające na grę wybory i wiele innych.
 
W Beyond: A Steel Sky, która po raz kolejny pojawi się po wielu latach, ponownie wcielamy się w Roberta Fostera, który zajmie się kolejną tajemnicą w mieście Union City, mierząc się nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale i z problemami innych ludzi. 
 
Beyond: A Steel Sky zadebiutuje jeszcze w tym roku w wersji na komputery osobiste PC, konsole oraz wybrane urządzenia mobilne. 
 
Odwiedź stronę gry
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama