dodano: 2017-11-23 10:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Black Mirror - kolejne wideo prezentujące rozgrywkę

Autor: agusia16
Black Mirror - kolejne wideo prezentujące rozgrywkę
2

Premiera Black Mirror od King Art Games zbliża się wielkimi krokami. Nikogo zapewne nie dziwią pojawiające się kolejne materiały filmowe zapowiadające rozgrywkę w tej mrocznej przygodówce.
 
Tym razem w przeciwieństwie do ostatnio udostępnionego przez wydawcę gry THQ Nordic króciutkiego fragmentu rozgrywki, otrzymaliśmy jej spory kawałek, który jasno prezentuje graczom co należy się po niej spodziewać, jak przedstawiać będzie się wygląd gry, na jakie trudności możemy się natknąć i przede wszystkim jak prezentować będzie się sama rozgrywka. Z pewnością jednego możemy być pewni, reboot przygodowego horroru Future Games, nijak nie będzie go przypominać, co zapewne zasmucić może fanów pierwowzoru, ale i z pewnością ucieszy miłośników mniej tradycyjnych przygodówek.
 
O fabule pisać już za wiele nie będę, bowiem miałam przyjemność o niej wspominać już na stronie, choćby tutaj, przypomnę tylko, że tym razem wcielimy się nie w Samuela, a w Davida Gordona, który swą rodziną posiadłość Black Mirror odwiedzi po raz pierwszy w życiu, wezwany tu po samobójczej śmierci swego ojca. Na miejscu zmierzy się z koszmarami i wizjami siedzącymi w jego głowie i spróbuje rozwikłać zagadkę tego miejsca i rodzinnej klątwy.
 
Black Mirror zadebiutuje w sprzedaży na Steam i gog.com 28 listopada na PC, Mac i konsolach PlayStation 4 i Pro oraz Xbox One. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Karta gry na Steam
 
Karta gry na gog.com
 

 

 


Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-11-23 19:51:32

Kompletnie nie przypomina przytoczonych tytułów.

avatar TOM3K
dodano: 2017-11-23 11:04:53

Takie trochę połączen ie Indiany Jonesa z Resident Evil jesli chodzi o wygląd gry :) Takie było moje pierwsze wrażenie.

Reklama
Reklama