dodano: 2017-06-11 10:15:02
PCPS4XBOX

Blacksad, nowa przygodówka od Pendulo Studios

Autor: agusia16
Blacksad, nowa przygodówka od Pendulo Studios
20°
1

Hiszpańskie Pendulo Studios, twórcy zabawnych rysunkowych przygodówek, takich jak seria Runaway, czy The Next Big Thing, czy też mrocznego thrillera Yesterday, pracuje nad kolejną przygodówką.
 
Tym razem, we współpracy z Ys Interactive, stworzą przygodówkę wykonaną w pełnym 3D, opartą na popularnym w Hiszpanii komiksie o tym samym tytule, stworzonym przez Juana Díaza Canalesa i Juanjo Guarnido. Wydaniem tytułu zajmie się francuskie Microids. 
 
W projekcie zatytułowanym Blacksad przenosimy się do Nowego Yorku lat pięćdziesiątych, by wcielić się w Johna Blacksada,  antropomorficznego detektywa kota, który zajmie się morderstwem skorumpowanego właściciela klubu bokserskiego.
 
Na razie niewiele więcej wiemy na temat fabuły projektu, który jak widać z jedynego dostępnego screeny, który widzicie w nagłówku, odbiegać będzie graficznie od tego, do czego przyzwyczaiło nas hiszpańskie studio. 
 
Wiemy za to, że Blacksad zadebiutuje w sprzedaży w ostatnim kwartale 2018 roku, a pojawi się na komputerach z systemem Windows i Mac, a także na  konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch
 
 

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-08-05 12:50:33

Jestem zainteresowany.

Reklama
Reklama