dodano: 2019-10-28 20:00:09
PCPS4XBOX

Blacksad: Under the Skin w kolejnym wideo z fragmentem rozgrywki

Autor: agusia16
Blacksad: Under the Skin w kolejnym wideo z fragmentem rozgrywki
18°
0

Blacksad: Under the Skin studia Microids i Pendulo Studios & YS Interactive, detektywistyczna, trójwymiarowa przygodówka zaprezentowana została dziś na nowym zwiastunie.
 
Premiera Blacksad: Under the Skin, klasycznej przygodówki w klimacie detektywistycznego noir już kilka dni, a tymczasem francuskie studio Microids, wydawca owej przygodówki zaprezentował kolejny filmowy zwiastun. Tym razem jest to ponad dwudziestominutowy zapis z rozgrywki, w którą zanurzymy się już 5 listopada.
 
Pierwszy fragment rozgrywki z Blacksad Under the Skin
 
Blacksad: Under the Skin pozwoli nam wcielić się w Johna Blacksada, który zostaje zaangażowany w sprawę morderstwa Joe Dunna, właściciela klubu bokserskiego oraz wyjaśnienie nagłego zniknięcia Bobby Yale'a, mężczyzny, który ma pojawić się w ringu na najważniejszej dla jego kariery walce, ale nagle znika. Siłownię i klub przejmuje Sonia Dunn, córka Joe i to ona zatrudnia naszego protagonistę, który będzie miał nie lada wyzwanie.  
 
Blacksad: Under the Skin zadebiutuje w wersji na PC - Steam oraz GOG.com oraz na PlayStation 4 oraz Xbox One 5 listopada 2019 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama