dodano: 2020-05-30 16:35:02
PC

Blizzard zaprasza do pokaz rozgrywki i nowości w ramach World of Warcraft: Shadowlands

Autor: AnoX
Blizzard zaprasza do pokaz rozgrywki i nowości w ramach World of Warcraft: Shadowlands
20°
0

World of Warcraft: Shadowlands zostanie zaprezentowane już za kilka dni! Blizzard Entertainment zaprasza nas do śledzenia transmisji z pokazu rozgrywki.
 
Już 9 czerwca 2020 roku od godziny 18 polskiego czasu za pośrednictwem Twitcha i YouTube'a będziemy się mogli zapoznać z zupełnie nową dawką treści oraz atrakcji zmierzających do MMO za sprawą rozszerzenia Shadowlands!
 
Relic, zwiastun horroru, który zyskał uznanie na tegorocznym amerykańskim festiwalu Sundance
 
Nową dawką treści zmierzającą do World of WarCraft zaprezentują nam producent wychowawczy John Hight i reżyser gry Iona Hazzikostas, skupiając się na najważniejszych informacjach.
 
Rozszerzenie wciąż nie doczekało się ogłoszenia daty premiery, zatem być może to właśnie na początku czerwca dowiemy się kiedy się możemy spodziewać debiutu nowej opowieści, rozgrywającej się na przestrzeni jeszcze nie znanej fanom serii.
 
Jak widać po odwołaniu BlizzConu 2020 także i Activision Blizzard decyduje się zmienić swoją strategię, skupiając się na promowaniu nowości do dotychczasowych gier. O przyszłych raczej zbyt szybko nie usłyszymy....
 
Kanał na Twitchu
 
 
World of Warcraft: Shadowlands ma mieć premierę w 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama