dodano: 2019-11-01 20:05:10
ANDIOSPC

BlizzCon 2019 - Hearthstone i Ligi Z.Ł.A. zabiorą wkrótce graczy do...

Autor: AnoX
19°
0
BlizzCon 2019 - Hearthstone i Ligi Z.Ł.A. zabiorą wkrótce graczy do...
BlizzCon 2019 przywiódł nas nowe informacje odnośnie Hearthstone'a i Ligi Z.Ł.A., które tym razem zabiorą graczy do....
 
Niedawno prezentowaliśmy Wam recenzję Hearthstone Wybawcy Uldum, czyli ostatniego rozszerzenia do strasznie popularnej karcianki Blizzarda zdobywającej po dziś dzień serca wiele osób.
 
Liga Odkrywców tym razem wybiera się w nieco mroźniejsze klimaty, nie zabraknie także przemierzania po niebie na potężnych smokach, samolotach oraz maszynach. Całość co ciekawe osadzona jest w ostatnim zabawnym stylu.
 
Descent of Dragon to nowe rozszerzenie do Hearthstone'a, zatem z pewnością czeka nas renesans smoków! Invoke będzie pobudzać potężniejsze karty o uzyskiwania większej mocy i do możliwości zniszczenia wroga w efektowny styl.
 
Niektóre znane nam smoki ponownie się pojawią w rozgrywce, tym razem jednak w nowej formie, tak samo z resztą jak nasi znani i ukochani bohaterowie.
 
Hearthstone Battlegrounds to zupełnie nowy styl rozgrywki, w którym mierzyć się będziemy z kilkoma przeciwnikami w specjalnych wyzwaniach oraz trybach sprawdzających naszą skuteczność oraz spryt. Ponadto zabawa wzbogaciła sie tutaj o nowe emotikony.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama