24°
1
dodano: 2020-10-23 06:05:01

Bloober Team przedstawia system dwóch rzeczywistości w The Medium! Jak działają dwa światy?

Autor: AnoX
Gra: The Medium
Krakowska spółka działąjąca w segmencie horrorów po raz kolejny pozytywnie zaskakuje graczy, tym razem prezentując system odpowiedzialny za dwa światy,
 
Wczoraj wspominaliśmy Wam o tym, że Bloober Team wraz z Epic Games rozdają za darmo dwie ostatnie gry studia na Epic Games Store, tymczasem kolejne miłe akcenty zdecydowano się dorzucić. 
 
Mowa jest tym razem o zaprezentowaniu nowego materiału o The Medium, które doczekało się ukazania dokładnego czym są dwa światy w grze jaką będą odgrywać rolę i jak będą wykorzystywane podczas zabawy.
 
Bethesda wystartowała ze świętem dla Fallout 76! Co czeka graczy w ramach Bombs Drop Week? Darmowe weekendy, dostępny i wydarzenia!
 
Dzięki poniższemu materiałowi wideo możemy nie tylko klimat przypominający serię Silent Hill, ale także możemy dostrzec jak skomplikowane będą zagadki i wymagania na podzielonym ekranie.
 
Krótkie, ale konkretne wideo gwarantuje nam dobre wytłumaczenie niezwykłego rozwiązania, dzięki któremu czekać na nas będą liczne godziny udanej zabawy.
 
 
The Medium zmierza komputery osobiste i na konsole Xbox Series S i Xbox Series Xgra zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku.
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect. Firma planuje zagościć na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-24 21:50:44

No jestem ciekaw co to bedzie a przede wszystkim czy bedzie to zakrawalo o tytul AAA czy jednak jakis pol indyk hmmmm

Reklama
Reklama