dodano: 2019-05-16 20:05:02
PS4PS4 PRO

Blood & Truth z nowym zwiastunem, tuż przed premierą gry na PS VR

Autor: AnoX
Blood & Truth z nowym zwiastunem, tuż przed premierą gry na PS VR
0

Blood & Truth doczekało się w dniu dzisiejszym efektownej reklamowej zajawki, która zaprasza do zabawy rozpoczynającej się już w tym miesiącu.
 
Sony Interactive Entertainment zaprezentowało w dniu dzisiejszym reklamówkę, która nieźle prezentuje to jak przyjemna i wygodna może być zabawa z Blood & Truth, czyli najnowsza produkcja SIE London Studios.
 
PGA 2018 - Blood & Truth może być kolejnym hitem na PlayStation VR?
 
Już 29 maja będziemy mogli sprawdzić pełną wersję, zatem pozostało jeszcze trochę czasu, aby zamówić swoją kopię gry, zarówno w wydaniu pudełkowym jak i cyfrowym.
 
Już wkrótce wcielimy się w Ryana Marksa, byłego żołnierza, który powraca do ukochanego Londynu, gdzie będzie się starał odbić rodzinę z rąk gangsterów. Rozgrywka i cała przygoda powstała na kanwie wielkiego sukcesu The London Heist, czyli jednej z części pakietu gier PlayStation VR Worlds.
 
 

[Komentarz redaktora] Podczas Poznań Game Arena 2018 mieliśmy okazję ograć ten tytuł i pozostawił on po sobie pozytywne wrażenia, jednakże w tym demie pojawiły się pewne niedociągnięcia. Być może pełna wersja okaże się lepsza i zamaże obraz ostatnich porażek VR-owych od Supermassive Games.
 
Blood & Truth ukaże się 29 maja 2019 roku na PlayStation VR.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama