dodano: 2020-09-14 08:35:01

Horror Books of Blood na platformie Hulu. Jest oficjalny zwiastun filmu grozy opartego na serii mrocznych opowiadań Clive'a Barkera

Autor: agusia16
Horror Books of Blood na platformie Hulu. Jest oficjalny zwiastun filmu grozy opartego na serii mrocznych opowiadań Clive'a Barkera
10°
0

Horror Books of Blood na platformie Hulu. Jest oficjalny zwiastun filmu grozy opartego na serii mrocznych opowiadań Clive'a Barkera. Premiera w październiku.
 
Platforma Hulu wkrótce udostępni kolejny film grozy, film oparty na serii strasznych i krwawych opowiadań Clive'a Barkera zatytułowany Books of Blood. Zobaczcie jak prezentuje się jego oficjalny zwiastun filmowy. 
 
Zapoznaj się także z: Filmy z dreszczykiem do obejrzenia podczas domowej kwarantanny
 
Blood of Books został wyreżyserowany przez Brannona Bragę, które znany jest głównie z serii Star Trek, ale jest także twórcą serialu Salem czy Terra Nova. Tym razem postanowił skupić się na opowieści grozy, dla której inspiracją jest twórczość Clive'a Barkera, który oprócz tego, że jest reżyserem kilku filmów grozy, takich jak: Hellraiser: Wysłannik piekieł, Autostrada strachu czy Władca Iluzji, jest także autorem cyklu opowiadać grozy, właśnie o tytule Books of Blood. Jest to aż sześć książek, wypełnionych niezwykle przerażającymi, krwawymi opowiadaniami, które stały się inspiracją dla samego Stephena Kinga. 
 
Books of Blood opowie te mroczne historie poprzez trzy opowieści, które zobaczymy w zaprezentowanej na owej platformie produkcji filmowej. Wszystkie one łączy tajemnica, niezbadane mroczne rejony i historie zapętlone w czasie.  
 
W filmie występują: Britt Robertson, Yul Vazquez, Ethan Brown, Anna Friel, Cory Lee, Rafi Gavron, Sean Skerry, Nita-Josee Hanna, Andy McQueen, Saad Siddiqui, Brett Rickaby, Etienne Kellici, Farid Yazdani, Glenn Lefchak, Seamus Patterson i Catherine Burdon. 
 
Premiera horroru na platformie Hulu 7 października. 
 
Opowiadania za darmo możecie przeczytać w tym miejscu.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama