dodano: 2019-09-09 16:10:07
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Borderlands 3 z pierwszymi ocenami! Jak poradziła sobie trzecia część?

Autor: AnoX
Borderlands 3 z pierwszymi ocenami! Jak poradziła sobie trzecia część?
22°
0

Borderlands 3 doczekało się właśnie ujawnienia pierwszych ocen gry, które określą jak spisało się Gearbox Software tym razem. Jaka jest średnia ocen?
 
Bardzo kontrowersyjne studia GearBox, znane z wielu nieciekawych sytuacji związanych chociażby z Alien Colonial Marines, nie wspominając już o innych kwestiach finansowych przewijających się z różnych stron.
 
Trzecia odsłona póki co nie była zbyt mocno eksponowana i starała się ze wszystkich sił bazować jedynie na kontrowersjach i atakowaniu w ten czy w inny sposób.
 
Czy sama produkcja sobie poradziła? Średnia ocen na poziomie 84/100 i z procentem poleceń wynoszącym 89% (za opencritic). To rezultaty naprawdę mocne, choć pewnie niektóre osoby liczyły na coś jeszcze wyższego. Z resztą przy wydanym Gears 5 ten rezultat również jest dobry.
 
Krótkie Info #120 - Pierwszy chłodny tydzień... gorącego dnia!
 
Pierwsze oceny Borderlands 3 (za opencritic):
 
  • 94/100 - Hobby Consolas,
  • 90/100 - Destructiod, Forbes, Shacknews, IGN,
  • 80/100 - US Gamer, Game Informer, GameSpot,
  • 63/100 - PC Gamer.
 
[Komentarz redaktora] Produkcja szczególnie w ostatnim czasie była bardzo, bardzo intensywnie promowana, co z pewnością podkreśla jak istotna będzie dla twórców i wydawców sprzedaż tego tytułu. Póki co był on mocno trzymany trzymany w tajemnicy w kwestii rozgrywki, zatem można było mieć wątpliwości.
 
Borderlands 3 ukaże się 13 września 2019 roku.
 
Karta na Epic Games Store
 
 
 
PS. Cenega Polska, wydająca trzecie Borderlands w Polsce przygotowała specjalną współpracę z raperem Słoniem, który stworzył swój unikatowy utwór Borderlands.
 
 
 
PS2. Mamy też zwiastun kinowy!
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama