dodano: 2020-02-12 06:05:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Borderlands 3 z wydarzeniem walentynkowym i usprawnieniami

Autor: AnoX
Borderlands 3 z wydarzeniem walentynkowym i usprawnieniami
15°
0

Borderlands 3 od Gearbox Software i 2K Games doczekało się nowej aktualizacji wprowadzającej wydarzenie walentynkowe oraz kilka usprawnień do rozgrywki.
 
Twórcy ogłosili, że ich najnowszy projekt ma dostarczyć graczom sporo nowej zawartości, która trafi w nasze serca i rozkocha nas w "Trójce".
 
Złamane serca rozpalać będziemy... gorącymi kulami, którym towarzyszyć będą nowe bronie, sprzęt oraz skórki, nawiązujące do szalonych strzelów i słynnego Kupidyna.
 
Do 20 lutego 2020 roku będziemy się starali zmierzyć z nowymi atrakcjami wszelkiej maści.
 
Dodatek Sam's Story do Metro Exodus oficjalnie dziś zaliczył premierę
 
Ponadto zapomnieć nie możemy także o wprowadzonych zmianach, które objawiają się chociażby w Mayhem i jego wersji 2.0, zwiększeniu maksymalnego poziomu postaci, od teraz będziemy mogli przewijać cutscenki czy skorzystamy z trybu True Vault Hunter.
 
To oczywiście jedynie kilka zmian, nowości oraz usprawnień, które zdecydowano się wprowadzić do rozgrywki, ulepszając ją na wiele sposobów.
 
Gearbox w swój własny sposób podchodzi do tematu wydarzeń w grach, solidnie korzystając z tematu, umieszczając go w solidnych podstawach do rozwinięcia formuły o nowe atrakcje.
 
Borderlands 3 ukazało się 13 września 2019 roku.
 
Karta na Epic Games Store
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama