dodano: 2019-04-10 05:55:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

BOSSGARD z datą premiery! Kiedy zawalczymy z wielkimi potworami?

Autor: AnoX
BOSSGARD z datą premiery! Kiedy zawalczymy z wielkimi potworami?
0

Wieloosobowa produkcja BOSSGARD doczekała się daty premiery, która jak się okazuje jest bardzo bliska. Kiedy zmierzymy się z m.in. wielkim tostem?
 
O tym ciekawym i ładnie się prezentującym tytule informowaliśmy Was jeszcze za sprawą Damiana, który miał okazję sprawdzić ten tytuł samodzielnie. Od tego czasu studio Sand Sailor Studio ciężko pracowało nad swoim projektemi nawet opublikowało informacje o dacie premiery.
 
BOSSGARD - wrażenia z beta-testów małej, wojowniczej gry
 
Jak się okazuje zagrać możemy już od 18 kwietnia 2019 roku, a co za tym idzie sprawdzić projekt będziemy mogli już wkrótce. Mamy zatem trochę czasu, aby móc się skoncentrować na tym z kim walczyć będą dzielni wojownicy.
 
Wikingowie jeszcze nie mieli okazji mierzyć się z takimi wrogami, w końcu kiedy to zbuntował się kawał tosta imieniem Olaf? To tylko część niesamowitego świata wykreowanego w Bukareszcie.
 
 

 
Wielu tak oryginalnych projektów na rynku nie ma, zatem zdecydowanie warto się zastanowić czy nie skusić się na taką zaciętą przygodę. Z resztą Thor już na Was czeka, zatem ruszajcie w drogę!
 
BOSSGARD ukaże się 18 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama