dodano: 2020-01-24 11:00:02
ANDIOS

Brawl Stars z nową aktualizacją w związku z Chińskim Nowym Rokiem

Autor: AnoX
Brawl Stars z nową aktualizacją w związku z Chińskim Nowym Rokiem
39°
0

Brawl Stars, czyli kolejny hit fińskiego studia Supercell doczekał się nowej aktualizacji, wprowadzającej nową mapę, wydarzenie, tryb Hot Zone i wiele więcej.
 
Produkcja na urządzeniach mobilnych doczekała się szeregu nowości, które bez wątpienia oferują nam wyjątkowe doświadczenia oraz atrakcje, które zapewnią graczom wiele godzin znakomitej zabawy.
 
Bez wątpienia dla wielu najważniejsze jest oficjalne wprowadzenie nowego zawodnika - Mr. P będącego pingwinem posługującym się swoją teczką tworzącą wiele, wiele obrażeń. Główny atak umożliwia nam wykonanie skoku oraz zaatakowaniem przeciwników, Super umiejętność skupia się na wypuszczeniu wielu mini pingwinków z atakiem dystansowym. Super moc polega na wielokrotnych atakach wspomnianą teczką, drugą jest pojawienie się Tin Can, czyli robota partnera z ponad 3 tysiącami punktów zdrowia.
 
Ponadto dodano także tryb Hot Zone, w którym oznaczone miejsca na mapie zostaną błyskawicznie obszary, gdzie zdobywać będziemy punkty. Zwycięży ten kto w ciągu 2 minut osiągnie największą ich ilość. W trakcie ostatnich 30 sekund ilość oferowanych punktów będzie podwójna.

Chiński nowy rok, w ramach wydarzenia otrzymujemy trzy przedmioty terenowe w stylu Arcade:  
 
  • Virus 8-Bit - 300 Gems
  • Heroine Bibi - 150 Gems
  • Street Ninja Tara - 80 Gems
 
Supercell wprowadziło do rozgrywki także nowe skórki - Cupid Piper za 150 kryształów (dostępny od lutego), Koala Nita za 80 kryształów oraz Agent P za 30.
 
Fani e-sportowych trybów będą mogli osiągnąć maksymalną ilość porażek wynoszącą już nie 3, a 4, wyszukiwanie innych graczy będzie brał pod uwagę ilość ogólną pucharów, poprawiono błędy oraz zablokowano duplikowanie się Zawodników w ramach matchmakingu.
 
Nowe mapy doczekały się wzbogacenia oraz rozszerzenia, przy czym zdecydowano się wycofać z rozgrywki Lonestar + Takedown. 
 
Osłabiono długość działania pancerza Bea z 1 sekundy do 0,6; w przypadku Darryla i jego umiejętności mowa o spadku z 3 do 2,5 sekundy. Max doczekał się zmniejszenia wydajności Run n' Gun, główny atak został wzmocniony z 250 do 300 punków, a super umiejętność przyspieszy z sojusznikami o 1 sekundę.
 
Poprawiono ponadto ścieżkę nagród (Throphy Road) w ramach tygodnia, udoskonalono ekran Zawodników, wydarzenia Double Token będą oferować nam jeszcze więcej, a gracze na tabletach otrzymali poprawione działanie wirtualnego joysticka.
 
Brawl Stars jest już dostępne na smartfonach i tabletach.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama