dodano: 2020-11-20 01:15:01
PC

Breakthrough to kolejne rozszerzenie zmierzające do karcianki KARDS! Co tym razem wprowadzają twórcy z Islandii?

Autor: AnoX
Gra: KARDS
Tagi: KARDS,Breakthrough,Breakthrough kards,kards Breakthrough,dodatek,rozszerzenie,nowe karty,nowe karty Breakthrough,Breakthrough nowe karty,kards nowe karty,nowe karty kards
Breakthrough to kolejne rozszerzenie zmierzające do karcianki KARDS! Co tym razem wprowadzają twórcy z Islandii?
15°
0

Breakthrough to nazwa nowego dodatku zmierzającego do karcianki KARDS, która tym razem ma się wzbogacić o 81 nowych kart oraz nowe opcje taktyczne!
 
1939 Games oficjalnie zapowiedziało, że już od 9 grudnia 2020 roku gracze KARDS będzie się mogli zapoznać z nowym rozszerzeniem gry, wprowadzającej do rozgrywki 81 nowych kart.
 
Przeczytaj takżeHearthstone już z Obłędnym Festynem Lunomroku, kolejnym niezwykłym rozszerzeniem, wprowadzającym także nowy tryb!
 
Za ich sprawą gracze otrzymają zupełnie nowe opcje taktyczne, dzięki którym będziemy mogli liczyć na zupełnie nowe zagrania, lepsze wykorzystanie umiejętności generałów.
 
Każda z pięciu nacji doczeka się nowych 15 kart, po dwie dla wsparć oraz opcji lepszych synchronizacji pomiędzy nimi, stawiając jednocześnie na lepsze kształtowanie własnego stylu.
 
Rozszerzenie będzie darmowe, jednakże tradycyjnie w sklepie w grze nie brakuje nowych pakietów, elementów dekoracyjnych oraz innych przedmiotów do zakupienia.
 
KARDS zadebiutowało 15 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych. KARDS Theatres of War ukaże się 30 czerwca 2020 roku w cenie 29,95 dolarów.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama