dodano: 2020-01-14 00:20:02

Bug Academy dziś zaliczy premierę na PC. Wersja na NSH już w...

Autor: AnoX
Tagi: Bug Academy,pc,nsh,nintendo,nintendo switch,switch,komputery,komputery osobiste,academy,bug,Gaming Factory S.A. oraz Ultimate Games S.A.,Gaming Factory S.A.,Gaming Factory,Ultimate Games S.A.,Ultimate Games,igraszek,igraszek games,games
Bug Academy dziś zaliczy premierę na PC. Wersja na NSH już w...
15°
0

Polska gra Bug Academy w dniu dzisiejszym zaliczy swoją premierę, dzięki czemu gracze będą mogli zręcznościowo pobawić się uroczymi muchami.
 
Już od dziś zainteresowani gracze będą się mogli wcielić w grupę much, które przechodzą szkolenie, które spróbują pokonać także świetliki, pszczoły czy komary. W ramach rozgrywki spodziewać się możecie licznych poziomów wypełnionych wyzwaniami do podołania.
 
Gra Igrek Games stawia na sporo zabawy chaosem oraz zniszczeniem, chociaż nie będzie brakować zadań, w których będziemy się starali coś zbudować, starając się przy okazji zmierzyć z fizyką wielu małych istotek na raz.
 
Produkcja wydawana przez Gaming Factory S.A. oraz Ultimate Games S.A. ma zapewnić nam sporo atrakcji takich jak łapanie duchów, malowanie obrazów, a nawet wystrzelenie rakiety w przestrzeń kosmiczną!
 
Zanzarah w AGO ROGUE, zwiastun LOL-a za sezon 2020 
 
- Bug Academy pozwala na sterowanie owadami, a nawet całymi ich chmarami. Celem jest jak najlepsze lub najszybsze wykonanie zadań. Rozgrywka jest szybka i intensywna. Co ważne, zdecydowana większość elementów wyróżnia się interaktywnością – można je niszczyć, przesuwać czy chwytać. Różnorodne są też same owady, bo każdy gatunek ma specjalne zdolności – mówi twórca gry, Jacek Perzanowski.
 
- W Bug Academy gracze znajdą bardzo interaktywny świat, pełną uroku oprawę graficzną oraz autorską i pełną owadzich brzmień ścieżkę dźwiękową. Wszystko to jest przesycone lekkim humorem oraz poczuciem radosnego chaosu, co powinno przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym graczom – dodaje Jacek Perzanowski.
 
Bug Academy ma dziś premierę (tj. 14 stycznia 2020 roku) na komputerach osobistych. Wersja na Nintendo Switch ukaże się w I kwartale 2020 roku.
 
Karta na Steam
 
Ultimate Games S.A. jest jednym z kilku wydawców obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama