dodano: 2019-12-22 12:15:13
PCPS4PS4 PROXBOX

Call of Duty Modern Warfare z fragmentem mapy dla trybu Battle Royale

Autor: AnoX
20°
0
Call of Duty Modern Warfare z fragmentem mapy dla trybu Battle Royale
Call of Duty Modern Warfare zaoferowało nam dość podstawowy pakiet zawartości, pozbawiony trybów Zombie i Battle Royale. Odkryto fragment mapy do drugiego!
 
Jeden z użytkowników Reddita odkrył pewien błąd, który umożliwia graczowi zajrzenie do specjalnej mapy, która prawdopodobnie miała być częścią konstrukcji wykreowanej z myślą o trybie Battle Royale.
 
 
75-cio sekundowy fragment przedstawia nam interesujący obszar, który bez wątpienia idealnie nadawałby się właśnie do Battle royale. Aby się do niego dostać należy utworzyć prywatny mecz na świeżo wypuszczonej mapie noszącej tytuł Vacant, po czym konieczne jest wybranie trybu obserwatora. W tym momencie uzyskamy możliwość swobodnego się poruszania i dostaniemy się w odpowiednie miejsce.
 
Ewidentnie poruszono ten projekt na dość zaawansowanym etapie, niektóre miejsca zostały starannie wykonane, chociaż brakuje w całości chociażby kwestii tekstur. Niestety nie wiemy wciąż czy mimo wszystko twórcy nie zdecydują się zaimplementować tego trybu lub... wydać go osobno, o czym się mówiło jakiś czas temu.
 
 
Fragment mapy Battle Royale prezentuje się w następujący sposób:
 
If you spectate in a private match on Vacant, you can explore the entire Ground War/ Battle Royale map from r/modernwarfare
 
 
Call of Duty Modern Warfare ukazało się 25 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama