dodano: 2022-11-23 20:00:01
aktualności news Call of Duty Warzone 2.0 ma już ponad 25 milionów graczy

Call of Duty Warzone 2.0 ma już ponad 25 milionów graczy! Twórcy pochwalili się w mediach społecznościowych

Call of Duty Warzone 2.0 ma już ponad 25 milionów graczy! Twórcy pochwalili się w mediach społecznościowych
11°
0

Activision Blizzard pochwaliło się w mediach społecznościowych Call of Duty sukcesem Warzone 2.0. Ta odsłona serii zyskała ponad 25 milionów graczy w ciągu 5 dni od premiery. Jednocześnie pojawia się sporo negatywnych opinii o tej produkcji.

Minął tydzień od premiery Call of Duty Warzone 2.0. Niedawno, w mediach społecznościowych serii, twórcy ogłosili, że 5 dni po oficjalnym debiucie gry, odnotowano ponad 25 milionów graczy. Wydaje się, że produkcja może pobić rekord poprzedniej części, która zyskała 30 milionów graczy w ciągu 10 dni.

Zapoznaj się także z: STAR WARS: Squadrons kolejną grą za darmo dostępną na platformie Epic Games Story

Warto zaznaczyć, że Call of Duty Warzone 2.0 jest dostępne w modelu free-to-play na wszystkich platformach, więc na pewno miało to znaczący wpływ na wyniki gry. Druga odsłona Warzone'a ma ogromne szanse na pobicie rekordu pierwszej części. Jeśli tak się stanie, to twórcy na pewno o tym również poinformują.

Chociaż produkcja zyskała bardzo dużo graczy od premiery, to nie pokrywa to się z wieloma, negatywnymi opiniami. Na samym Steamie wystawiono już ponad 10 tysięcy ocen dla Call of Duty Warzone 2.0, z czego tylko 35% z nich jest pozytywna. To oznacza, że większa część społeczności jest zdecydowanie niezadowolona z jakości gry.

Mimo wszystko, Activision raczej za bardzo się tym nie przejmie. Pod koniec października ukazała się inna odsłona Call of Duty - Modern Warfare 2. Ta gra jest najlepiej sprzedającą się częścią serii, poprzedni rekord należał do Black Ops II z 2012 roku.

Call of Duty Warzone 2.0 zadebiutowało 16 listopada 2022 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.dualshockers.com/warzone-2-surpasses-25-million-players/

Komentarze (0):
Reklama