dodano: 2020-05-11 18:00:01

Call of the Sea, przygodowa gra logiczna, kolejny tytuł w kolekcji Raw Fury

Call of the Sea, przygodowa gra logiczna, kolejny tytuł w kolekcji Raw Fury
15°
0

Niezależne studio Out of the Blue wraz z Raw Fury zapowiedziało przygodową grę logicznej Call of the Sea, rozgrywającą się w bezimiennym, zapomnianym miejscu.
 
Studio Raw Fury, mające na swoim koncie mnóstwo gier, między innymi wydane niedawno Mosaic czy zapowiedziane The Signifier, jeszcze w tym roku, wraz z niezależnym studiem Out of the Blue, zaprezentuje graczom kolejną przygodową produkcję. Będzie to przygodowa gra logiczna zatytułowana Call of the Sea. Gra została zaprezentowana na pierwszym filmowym zwiastunie
 
Poradnik The Walking Dead - Lee Everett i TellTale Games - solucja pierwszego sezonu
 
Call of the Sea to przygoda pełna tajemnic, w której oprócz ciekawych zadań i równiej interesującej i uroczej graficzne eksploracji, gracze zmierzą się z zagadnieniem okultyzmu. Przygodówka stworzona na silniku graficznym Unreal Engine 4 zabierze nas w podróż pełną fantastycznych widoków, zagubionych ruin mnóstw i wielu znaków zapytania. Rozgrywka charakteryzuje się akcją pełną niespodzianek w iście surrealistycznym stylu
 
Tytuł wyposażony w pełną angielską wersję językową. W roli Norah, protagonistki gry, aktorka Cissy Jones, znana z głosowych ról w takich przygodowych hitach jak: The Walking Dead: Season One,  FirewatchLife is Strange czy The Wolf Among Us.
 
W Call of the Sea cofamy się w czasie do roku 1934 ubiegłego wieku i wcielamy w żeńską bohaterkę, kobietę o imieniu Norah, która podążając szlakiem zaginionego w wyprawie męża, przekracza południowe części Pacyfiku, trafiając na zapomnianą przez ludzi, opuszczoną i bezimienną wyspę. Miejsce to skrywa szczątki nieistniejącej już cywilizacji, ale także mnóstwo niewiarygodnych i niespodziewanych dla niej tajemnic. 
 
Premiera Call of the Sea na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i Xbox One X przewidziana jest na koniec 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama