dodano: 2020-11-20 08:35:01

Chaos Walking, przygodowe science-fiction na podstawia bestsellerowej powieści. Mroczna siła czytająca myśli mężczyzn

Autor: agusia16
Tagi: Chaos Walking,film,film przygodowy,science-fiction,na podstawie powieści,na podstawie książki,premiera kinowa,trzymający w napięciu
Chaos Walking, przygodowe science-fiction na podstawia bestsellerowej powieści. Mroczna siła czytająca myśli mężczyzn
14°
0

Chaos Walking, przygodowe, tajemnicze science-fiction w reżyserii Douga Limana, na podstawia bestsellerowej powieści zaprezentowane na zwiastunie filmowym.
 
Na początek przyszłego roku przewidziana jest kinowa premiera kolejnej adaptacji powieści, tym razem utrzymanej w konwencji przygodowego science - fiction o tytule Chaos Walking. Film został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie.  
 
Przeczytaj również: Wgląd w dwa pierwsze odcinki serialu Król od Canal+, według powieści Szczepana Twardocha. Zapowiada się na hit!
 
Chaos Walking to produkcja w reżyserii Douga Limana znanego z filmów The Bourne Identity oraz Edge of Tomorrow, na podstawie bestsellerowej powieści The Knife of Never Letting Go autorstwa Patricka Nessy, pierwsza książka z serii Chaos Walking.
 
W obsadzie produkcji: Daisy Ridley, która mogliśmy oglądać w serii Gwiezdne Wojny czy Morderstwie w Orient Expressie i Tom Holland, którego możemy obejrzeć między innymi w produkcji Netflixa Diabeł wcielony oraz Madse Mikkelsen, Demián Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas, Kurt Sutter i David Oyelow.
 
Opowieść przenosi nas do niezbyt dalekiej przyszłości, kiedy to Todd Hewitt, w tej roli Tom Holland odnajduje pewną tajemniczą dziewczynę o imieniu Viola, w którą wcieliła się Daisy Ridley. Jego nowa znajoma jej rozbitkiem, ostatnią kobietą mieszkanką planety, na której nie ma już kobiet, bowiem te w bardzo tajemniczy sposób zniknęły. Mężczyźni zaś, którym udało się ocaleć, cierpią z powodu "hałasu", niewyjaśnionej siły, która działa na ich umysł i wystawia na pokaz publiczny, prezentuje ich własne myśli.  W takim świecie życie Vili jest zagrożone, więc Todd postanawia jej pomóc, chronić ją. To nie będzie takie łatwe jak się mu zdaje, bowiem będzie zmuszony odkryć w sobie siłę, która może pokonać coś, co chce wniknąć w jego umysł. Tylko tak pozna mroczne sekrety tajemnice planety.
 
Premiera filmu w kinach przewidziana jest na 21 stycznia 2021 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama