dodano: 2019-03-22 16:00:03
PC

Chernobylite na nowym zwiastunie prezentującym...

Chernobylite na nowym zwiastunie prezentującym...
18°
0

Polskie studio The Farm 51 to niezwykle prężnie działająca ekipa, która stworzyła między innymi Get Even czy World War 3, które pomimo pierwszych problemów dość dobrze się sprzedaje.
 
Fani stalkerstwa w Zonie od pewnego czasu z pewnością śledzą postępy nad nowym projektem studia, który nazwano Chernobylite. Twórcy obiecują graczom otwarty świat ale nie tak wielki jak w Skyrimie. Ten z kolei tworzony jest przy użyciu technologii fotogrametrii dzięki, której możliwe jest przeniesienie obiektów z rzeczywistości poprzez ich sfotografowanie ze wszystkich możliwych stron. To także pociąga za sobą większe koszty i głównie z tego powodu The Farm zapowiedział, że niebawem wystartuje zbiórka na platformie Kickstarter.
 
Pieniądze pozwolą dokończyć potrzebne procesy aby fani jak najbardziej byli zadowoleni z efektu końcowego. Jednym z tych procesów jest także specjalna wycieczka na Ukrainę, w okolice Prypeci i kultowej elektrowni , gdzie ekipa będzie kontynuować fotografowanie, a to spowoduje powiększenie świata gry. To efekt wsłuchiwania się w głosy fanów, którzy zawsze marzyli o podróży do Prypeci i zobaczenia np. słynnego koła młyńskiego.
 
"Od momentu zapowiedzi naszej gry otrzymywaliśmy tony komentarzy i uwag od społeczności graczy, co doprowadziło nas do jednego wniosku: wszyscy mają nadzieję zajrzeć do zniszczonej czarnobylskiej elektrowni jądrowej i zbadać jak najdokładniej opuszczone miasto Prypeć - mówi Wojciech Pazdur, szef The Farm 51. Z wielką chęcią to umożliwimy. Oznacza to jednak, że powinniśmy poszerzyć lokacje w grze w porównaniu z pierwotnym zamysłem, więc poprosimy graczy, by nam pomogli. To trudne i niebezpieczne zadanie, biorąc pod uwagę fakt, że będziemy musieli odbyć dodatkowe wycieczki do Strefy Wykluczenia i zeskanować jeszcze więcej budynków i obiektów.
 
Z tego też względu zdecydowaliśmy się poprosić społeczność o wsparcie. W ciągu kilku następnych tygodni wystartujemy z kampanią na Kickstarterze na Chernobylite. W tym czasie gracze będą mieli okazję zamówić grę przed premierą i wpłacić pieniądze, by otrzymać bardzo ciekawe przedmioty, w tym pożądaną maskę Black Stalker. Kampania pozwoli nam także zebrać dodatkowe fundusze na rozszerzenie lokacji w Chernobylite oraz dodanie funkcji, o których zawsze marzyliśmy. Zachęcamy więc graczy do zapisania się na nasz newsletter oraz śledzenia wieści o starcie zbiórki na Kickstarterze!"
 
Specjalnie na potrzeby zbiórki został też przygotowany nowy zwiastun, na którym można zobaczyć znajome krajobrazy i niektórych z przeciwników. Pojawia się nawet postać stalkerki, która być może będzie jednym z towarzyszy bohatera. Autorzy zresztą zapowiadają, że będziemy zarządzać małą grupką osób i zlecać im różne zadania. Niestety ich wierność nie zawsze będzie trwać wiecznie tak samo jak ich żywot.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama