dodano: 2019-06-12 18:20:03

Chytrogród, polska gra planszowa Hexy Studio czeka na wsparcie

Autor: agusia16
Chytrogród, polska gra planszowa Hexy Studio czeka na wsparcie
20°
0

Chytrogród, pierwsza polska gra planszowa na platformie zagramw.to, stworzona przez Hexy Studio czeka na wsparcie fanów planszówe w kampanii finansowej.
 
Ruszyła kampania finansowa pierwszej gry planszowej stworzonej przez rodzime Hexy Studio, dostępniej na polskiej platformie zagramw.to. Deweloper, które ma na swoim koncie wiele gier planszowych, a teraz pracuje także nad klasyczną przygodówką point & click Brassheart, tym razem skupi się na czasach średniowiecza. Chytrygród do debiutancki projekt czwórki autorów gier planszowych, zilustrowany przez topowych polskich artystów. 
 
Rodzima przygodówka Brassheart na pierwszym zwiastunie i z kartą Steam
 
Tak jak wspominałam w grze przenosimy się do czasów średniowiecza, w którym pośród zwykłych ludzi, żyją także pobożni mnisi, skromni uczeni i godni zaufania kupcy. Ale nie tylko! W Chytrogrodzie spotkać możemy także istoty wredne, nieszczere i chciwe. W tej niezwykle kolorowej, pięknie ilustrowanej planszówce, gracz może stać się postacią należącą do tej właśnie kategorii. Wcielając się przewodniczącego gildii będziemy korzystać z usług wiernych popleczników. Ci w różnych dzielnicach miasta będą wyszukiwać okazje, dobijać targu czyli robić wszystko, by powiększać bogactwo i nieść chwałę swojej organizacji. Nie zawsze w sposób legalny. Celem jest wkraść się w łaski samego księcia. Dla dobra Jego Wysokości, rzecz jasna!
 
- Chytrogród to gra blefu, oszustwa i negocjacji, w której szemrane interesy to klucz do zwycięstwa. Zostań przywódcą jednej z pięciu Gildii, wysyłaj swoich popleczników do różnych dzielnic miasta, pozyskuj towary i załatwiaj interesy. Wszystko po to, by zostać najbardziej wpływowym podwładnym Księcia!
 
Zawartość pudełka to: główna plansza miasta oraz 5 plansz dzielnic, 55 kart akcji oraz książęcych dekretów, 5 plansz Gildii i znaczniki popleczników, 30 kafli interesów, 75 żetonów towarów, znacznik książęcego przywileju, znacznik pierwszej dzielnicy i wiele zabawy. 
 
Wesprzyj Chytrogród na zagramw.to
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama