dodano: 2021-01-12 09:35:01

Clarice, serialowy sequel Milczenia Owiec od stacji CBS zaprezentowany na filmowym zwiastunie. Premiera już w lutym

Clarice, serialowy sequel Milczenia Owiec od stacji CBS zaprezentowany na filmowym zwiastunie. Premiera już w lutym
0

Clarice, jest zwiastun nadchodzącego serialu stacji CBS, psychologicznego horroru, sequela thrillera Milczenie Owiec. Premiera na kanale w lutym.

Clarice, sequel świetnie przyjętego Milczenia Owiec, z niezapomnianymi rolami Anthony Hopkinsa i Jodie Foster, produkcja serialowa amerykańskiej stacji CBS, został zaprezentowany na filmowym zwiastunie. 

Przeczytaj również: Filmy z dreszczykiem do obejrzenia podczas domowej kwarantanny

Clarice to podobnie jak jego pierwowzór dramat thriller, który już w lutym zostanie wyemitowany na kanale telewizyjnym stacji CBS. Serial jest sequelem Milczenia Owiec, filmu z roku 1991, dla którego inspiracją stała się powieść o takim samym tytule. Historia po raz kolejny skupia się wokół Agentki FBI, Clarice Sterling i dzieje się rok po wydarzeniach z Milczenia Owiec

Clarise słynie z wielkiej odwagi i zarazem dziewczęcej niewinności. Jej wewnętrzna siła, powoduje, że aż promieniuje, co niestety szybko dostrzegają potwory i wszelakiej maści przestępcy. Zmagająca się z własnym wewnętrznym demonem, dotyczącym trudnego dzieciństwa, umiejętnie panuje nad sobą. Pozwala to jej być twardą i odnaleźć sposób na zaistnienie w męskim świecie i ucieczki o sekretów rodzinnych, skrywanych od lat, męczących ją przez całe życie.  

W rolach głównych: Rebecca Breeds, Kal Penn i Michael Cudlitz.

Premiera na kanale CBS 11 lutego 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama