dodano: 2020-10-12 06:00:02

Co mi doskwiera obecnie najmocniej w GOG GALAXY 2.0? - Mały, duży problem CD Projektu...

Autor: AnoX
40°
0
Co mi doskwiera obecnie najmocniej w GOG GALAXY 2.0? - Mały, duży problem CD Projektu...
GOG GALAXY 2.0 to niezwykle przydatne dla części graczy narzędzie, dzięki któremu mogą się pochwalić swoimi dokonaniami. Co mi jednak doskwiera?
 
Na naszych łamach mogliście się już przekonać z pierwszymi wrażeniami oraz opinią po sześciu miesiącach, obcowania z GOG GALAXY 2.0, zmieniając się na przestrzeni wielu miesięcy w pozytywny sposób. Niemniej w dalszym ciągu jest jedna rzecz, która niestety dość mocno mi doskwiera.
 
Elementem tym jest... a w zasadzie są problemy z synchronizacją z platformami, które NIE są oficjalne wspierane, a ich obecność wynika ze starań społeczności wokół platformy i jej ojców.
 
 
 
 
Niestety nieoficjalna synchronizacja potrafi sprawiać problemy, często niestety się rozłącza, a podłączenia często wymagają kolejnego logowania od zera, w wyniku czego konieczne jest podejmowanie kolejnych prób przechodzenia przez hasła i potwierdzenia.
 
Widać wiele starań twórców, aby zapewnić odpowiedni poziom wykonania oraz jakości oferowanych doświadczeń, jednakże bez dobrej woli po drugiej stronie, efekt jest taki, a nie inny. To sprawia, że rozłączenia wciąż wzbudzają u mnie niezadowolenie, a ich częstotliwość utrudnia satysfakcjonujące doznania....
 
Grupa CD Projekt jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES. Firma stała się w 2020 roku największą spółką z branży gier w Europie.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama