dodano: 2021-01-16 09:15:01

Co nowego na Netflix #28 - Snowpiercer - sezon 2, Lupin, Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze, Miłość do kwadratu, O wszystko zadbam, Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz

Co nowego na Netflix #28 - Snowpiercer - sezon 2, Lupin, Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze, Miłość do kwadratu, O wszystko zadbam, Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz
13°
0

Co nowego na Netflix #28 - Snowpiercer - sezon 2, Lupin, Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze, Miłość do kwadratu, O wszystko zadbam, Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz.  

Wracamy z naszym platformowym cyklem "co nowego". Tym razem ponownie Netflix i zapowiedzi filmowe jedynie z polskiego oddziału Netflixa. Trochę tego się uzbierało. Zapraszamy! 

Przeczytaj również: Ambitny plan platformy Netflix na rok 2021. Co tydzień nowa produkcja filmowa, a przez cały rok ich ponad siedemdziesiąt

Zaczynamy od najstarszych zapowiedzi filmowych, w tym wypadku serialu Snowpiercer w drugim sezonie, którego premiera została zapowiedziana na końcówkę stycznia. 

Snowpiercer to produkcja zabierająca widzów w post-apokaliptyczny świat Ziemi zamarzniętej i skutej lodem i zasypanej śniegiem, w której ocaleli podróżują w pociągu, wiecznie okrążającym glob. Serial to gwiazdorska obsada, w której możemy oglądać laureatkę Oscara Jennifer Connelly, zdobywcę nagrody Tony Daveeda Diggsa, a także nagrodzonego Emmy Seana Beana.

Premiera Snowpiercer: sezon 2 na Netflix 26 stycznia. 

Polski oddział Netflixa przygotował także filmową zapowiedź, a właściwie klip promujący pojawianie się na platformie nowego serialu o tytule Lupin.

Jest to nieco inna, alternatywna historia wszystkim znanego złodzieje a zarazem dżentelmena, który z sobie wiadomym wdziękiem kradnie to co najcenniejsze. Historia skupia się wokół niejakiego Assane'a Diopa, który jako nastolatek strasznie przeżył śmierć ojca, oskarżonego o przestępstwo, którego nie popełnił. Po latach Assane obiecuje się zemścić, wzorując się na znanym włamywaczu Arsène Lupinie. 

Serial w pierwszym sezonie trafił na Netflix 8 stycznia. 

Swój filmowy zwiastun ma także pogodny film romantyczny, komedia oparta na literaturze o tytule Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze.

Jest to historia Lary Jean Covey, która pomału wkracza w dorosłość, przygotowując się już do opuszczenia murów szkolnych. Dziewczyna poprzez zdarzenia, które przeżywa, zaczyna wyobrażać sobie swoje życie i relacje nie tylko z chłopcami, ale z rodziną i przyjaciółmi.

Premiera filmu na Netflix 12 lutego. 

Platforma Netflix zapowiedziała, także w formie filmowego zwiastuna wyprodukowanie pierwszej oryginalnej, polskiej komedii romantycznej. Tytuł filmu brzmi Miłość do kwadratu, a jego premiera przewidziana jest na luty. 

Bohaterką opowieści jest prowadząca podwójne życie, młoda nauczycielka o imieniu Monika. Jest bowiem jednocześnie ustatkowaną i poukładaną nauczycielką, jak i modelką, przedstawiającą się imieniem Klaudia. Podczas jednej z sesji fotograficznych, poznaje popularnego flirciarza o imieniu Enzo. To spotkanie zmieni ich dwóje raz na zawsze. 

Przeczytaj także: Znamy już pełną listę styczniowych filmów i seriali platformy Netflix. Pierwszy miesiąc 2021 roku przynosi powroty, nowości i finały

Miłość do kwadratu to romantyczna komedia w reżyserii Filipa Zylbera i według scenariusza Wiktora Piatkowskiego i Marzyny Polit. W obsadzie: Adrianna Chlebicka, Mateusz Banasiuk, Agnieszka Żuławska, Krzysztof Czeczot, Mirosław Baka, Tomasz Karolak, Bartłomiej Kotschedoff, Jacek Knap, Anna Smołowik, Helena Mazut i Sebastian Sienkiewicz. 

Premiera filmy 11 lutego. 

W lutym Netflix zaprezentuje także mroczną komedię, jednocześnie z humorem, ale i trzymającą w napięciu. Film nosi tytuł O wszystko zadbam i został zaprezentowany na filmowym zwiastunie przez polski oddział Netflixa.

Historia skupia się wokół nieuczciwej opiekunki prawnej, która pod pozorem dobroci i sprawowania pieczy nad starszymi ludźmi, okrada ich z dorobku życia. Wszystko idzie sprawnie, ale do czasu. Sytuacja zmienia się, gdy kobieta napotyka na swojej drodze kolejną ofiarę. Tym razem jednak ta okazuje się, nie być tak bezbronna, jak się kobiecie wydaje. 

W obsadzie: Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest i Chris Messina.

Premiera 19 lutego.

Dzisiejszy wpis kończymy zapowiedzią filmu familijnego, w klimacie reality, produkcji o tytule Zwierzęta na wolności: Ty kontra dzicz. Jest to film będący - interaktywnym odcinkiem specjalnym. 

Historia skupia się wokół Beara Gryllsa, który zajmuje się zwierzętami, który uciekają z sanktuarium. Z pomocą widza, ten musi je wytropić i doprowadzić na miejsce docelowe. 

Premiera dokumentu na platformie Netflix 16 lutego. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80