dodano: 2021-02-03 08:00:02

Co nowego na Netflix #30 - Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil, Ginny & Georgia, Pacyfic Rim: The Black, Moxie, Crazy About Her

Co nowego na Netflix #30 - Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil, Ginny & Georgia, Pacyfic Rim: The Black, Moxie, Crazy About Her
21°
0

Nowy odcinek "co nowego w Natflix", a w nim: Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil, Giny & Georgia, Pacyfic Rim: The Black, Moxie, Crazy About Her.

Kolejny, już trzydziesty odcinek "co nowego na Neflix", to filmowe i serialowe nowości. Wśród nich propozycje wpisujące się idealnie w lutowy, walentynkowy klimat. 

Przeczytaj również: Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości dostępnego na Netflixie

Zaczynamy jednak od nieco mocniejszego uderzania, choć w wersji animowanej. Polski oddział Netflix przygotował filmowy zwiastun serialu animowanego w stylu anime, łączącego klimat akcji z klasycznym sci-fi i fantasy. Tytuł serialowej produkcji, której premiera przewidziana jest na marzec, to Pacyfic Rim: The Black.

Fabuła skupia się na opowieści o dwójce rodzeństwa, która postanawia uratować Australię przed inwazją kaju. Wsiadają do nieco podniszczonego jaegera i ruszają na poszukiwania zaginionych rodziców. Przyjdzie im się mierzyć z niezwykle wrogim światem, w którym nie łatwo przetrwać.

Premiera serialu przewidziana na 4 marca.

Kolejnym serialem, tym razem w formie romantyczno - komediowej z lutową premierą, jest Ginny & Georgia. To produkcja serialowa przeznaczona dla nastolatków, zarazem romantyczna, jak i wzruszająca.

Opowieść skupia się wokół nastoletniej dziewczyny i jej matki. Ginny i Georgia zamierzają rozpocząć zupełnie nowe, lepsze życie, w nowym mieście. Niestety to nie jest łatwe, bowiem tajemnice z mrocznej przeszłości Georgii powracają i skutecznie utrudniają im życie. 

Premiera pierwszego sezonu serialu 24 lutego. 

Na Netflix nie może zabraknąć także dokumentu. Jedną z takich propozycji zobaczymy już w tym miesiącu. Na platformę trafi bowiem pierwszy sezon serialu dokumentalnego Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil.

Przeczytaj również: Premiery Netflix luty 2021. Poznaliśmy oficjalną filmową zapowiedź lutowych premier Netflixa. Co zatem obejrzymy?

Akcja serialowego dokumentu zrealizowanego przez twórcę Taśm Teda Bundy'ego, rozgrywa się w ciszącym się złą sławą hotelu Cecil, położonym w Los Angeles. Miejsce to gościło między innymi seryjnych morderców. Pewnego dnia znika w tajemniczych okolicznościach zameldowana w hotelu studentka, Elisa Lam. 

Premiera serialowego dokumentu na Netflix 10 lutego. 

Również polski oddział Netflixa przygotował filmowy zwiastun komediodramatu Moxie, produkcji opartej na powieści autorstwa Jennifer Mathieu pod tym samym tytułem.

Jest to historia nieśmiałej, ale bardzo zdeterminowanej nastolatki, która mając dość seksistowskiej, niezwykle toksycznej atmosfery, w liceum, do którego uczęszcza, wpada na dość nietypowy pomysł. Zainspirowana i zachęcona buntowniczą przeszłością swojej rodzicielki, szesnastolatka publikuje animowaną gazetkę. Wydarzenie to wywołuje spore zamieszania.

Premiera filmu przewidziana na 3 marca.

Dzisiejszy news kończymy hiszpańską, mroczną komedią o tytule Crazy About Her, polski tytuł Zakochany do szaleństwa, produkcji, która zasili lutową ramówkę Netflixa. Zwiastun z polskimi napisami dostępny bezpośrednio na platformie Netflix. 

Jest to opowieść o dość nietypowej parze. Po namiętnej nocy spędzonej z uroczą Carlą, Adri uświadamia sobie, że chce z nią spędzać więcej czasu. Problem w tym, że jeśli chce ją jeszcze zobaczyć, musi dostać się do zakładu psychiatrycznego. Ba....musi nawet zostać jego pacjentem, gdyż jego ukochana, tam właśnie jest leczona. 

Premiera filmu 26 lutego. 

O wszelakich nowościach będziemy Was informować, a zapewne troszkę ich będzie. Miłego oglądania! 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje