dodano: 2020-07-31 09:15:01

Co nowego na Netflix# 5 - Park Jurajski: Obóz Kredowy, Czarodzieje: Opowieści z Arkadii, Najbardziej poszukiwani przestępcy

Autor: agusia16
Co nowego na Netflix# 5 - Park Jurajski: Obóz Kredowy, Czarodzieje: Opowieści z Arkadii, Najbardziej poszukiwani przestępcy
10°
0

W nowym odcinku cyklu "Co nowego na Netflix" dziś aż dwie animacje: Park Jurajski: Obóz Kredytowy, Czarodzieje: Opowieści z Arkadii i jeden dokument, Najbardziej Poszukiwani Przestępcy.
 
Cykl "Co nowego na...." powraca, tym razem z informacjami od platformy Netflix, na której naprawdę sporo się dzieje. Dziś jedynie trzy produkcje z morza zwiastunów i zapowiedzi, jakie pojawiły się na wspomnianej platformie. Wśród zwiastunów aż dwie animacje i jeden ciekawy dokument.  
 
Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości dostępnego na Netflixie
 
Zaczynamy od filmowej zapowiedzi nowej wersji Parku Jurajskiego, tym razem w formie animacji. Serial Park Jurajski: Obóz Kredowy to produkcja, której producentem jest sam Steven Spielberg, a także Scott Kreamer, Lane Lueras i Colin Trevorrow. Pierwszy sezon serialu rozgrywa się w tym samy czasie co Jurrasis World. Park Jurajski: Obóz Kredowy to w pierwszym sezonie 8 dość krótkich odcinków. Polski oddział Netflixa zaprezentował jego zwiastun filmowy, w pełnej polskiej wersji językowej. 
 
W polskiej obsadzie głosowej znaleźli się: Aleksandra Kowalicka (Brooklynn), Matylda Kaczmarska (Yaz), Karol Kwiatkowski (Darius), Patryk Czerniejewski (Dave), Zuzanna Bernat (Sammy), Aleksandra Saporznikow (Roxie), Jakub Mróz (Kenji) i Jakub Szyperski (Ben). 
 
Opowieść skupiona jest wokół grupki sześciu nastolatków, mających właśnie rozpocząć letni obóz na obozie wypełnionych prehistorycznymi stworzeniami, dinozaurami. Miejsce to położone jest po drugiej stronie Isla Nublar i wydaje się być dla dzieciaków idealną i świetną formą wypoczynku oraz niezapomnianą przygodą. Niestety nie wszystko idzie po ich myśli, a gdy dinozaury stają się niebezpieczne, niszcząc i atakując, grupka nieznanych sobie osób, pozostawiona na wyspie samym sobie, musi się zjednoczyć, stając się sobie bardzo bliskimi. Ich wspólny cel i zaangażowanie pozwoli im nie tylko przeżyć przygodę życia, ale i odkryć tajemnicę związaną z tym miejscem.
 
Premiera serialu animowanego Park Jurajski: Obóz Kredowy w pierwszym sezonie na platformie Netflix przewidziana jest na 18 września. 
 
Serial na Netflix
 
 
 
Kolejna serialowa animacja, tym razem przenosząca nas w świat czarodziejów to produkcja stworzona przez DreamWorks, Czarodzieje: Opowieści z Arkadii, który w ostatnim sezonie zadebiutuje na platformie Netflix już za kilka dni.  
 
Jest to historia rozgrywająca się w świecie czarodziejów i magii, serial składający się z 10 odcinków, w której poznajemy ucznia Merlina, który wraz z przyjaciółmi rusza w podróż z Arkadii, wprost w podróż we czasie, do Camelotu. W krainie tej nie dzieje się zbyt dobrze. Siły nabiera tam bowiem konflikt między równoległymi światami ludzi, trolii oraz magii.  
 
DreamWorks zaprezentował zwiastun nadchodzącego finału opowieści w wersji angielskiej. Zwiastun polski do obejrzenia bezpośrednio na platformie Netflix. 
 
Premiera serialu 7 sierpnia.
 
Serial na Netflix
 
 
Dzisiejszy wpis kończymy zgoła inną produkcją, serialem dokumentalnym produkcji francuskiej, Najbardziej poszukiwani przestępcy, który w pierwszym sezonie pojawi się na Netflix już z początkiem sierpnia.
 
Jak sam tytuł wskazuje, produkcja dokumentalna przedstawiająca historie i sprawy dotyczący niebezpiecznych, najgroźniejszych przestępców, których do tej pory nie udało się złapać, mimo tego, że świat obiegły za nimi listy gończe. Za bandytów wyznaczono wysokie nagrody, są poszukiwani przez policję i wydziały śledcze całego świata, a mimo to dalej są na wolności. 
 
Zobaczcie jak prezentuje się zwiastun filmowy w wersji angielskiej, z amerykańskiej wersji Netflixa. Polski zwiastun, tradycyjnie dostępny bezpośrednio na platformie Netflix. 
 
Premiera serialu dokumentalnego na Netflix już 5 sierpnia. 
 
Serial dokumentalny na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama