dodano: 2020-08-12 08:00:01

Co nowego na HBO i HBO GO# 2 - Serial Od Nowa z nową datą premiery, Kraina Lovecrafta, Dzień trzeci na pełnym zwiastunie, Artemis Fowl

Co nowego na HBO i HBO GO# 2 - Serial Od Nowa z nową datą premiery, Kraina Lovecrafta, Dzień trzeci na pełnym zwiastunie, Artemis Fowl
17°
0

W kolejnym odcinku "Co nowego na HBO i HBO Go"  Serial Od Nowa, Kraina Lovecrafta, Dzień trzeci na pełnym zwiastunie, Artemis Fowl i sierpniowa ramówka.
 
HBO i HBO GO informacjami na temat nadchodzących produkcji, głównie serialowych, ale nie tylko, dzieli się z widzami dość skąpo. Ostatnio jednak poznaliśmy nie tylko filmowy zwiastun sierpniowej ramówki na HBO GO, ale także kilka nowych i oficjalnych zwiastunów, które wkrótce zagoszczą na HBO i HBO GO. Co zatem nowego na wspomnianej platformie?  
 
 Co nowego na HBO oraz HBO GO# 1 - Kraina Lovecrafta na nowym zwiastunie, 30 Srebrników, nowy hiszpański serial, We Are Who We Are
 
Zaczynamy serialem, o którym mieliśmy okazję już pisać na łamach naszego serwisu. Jest nim produkcja serialowa z Nicole Kidman i Hugh Grantem, Od nowa, serial, który czerpie swoje inspiracje z książki Jean Hanff Korelitz - Nie chciałeś wiedziećThe Undoing, którego polski tytuł to Od Nowa, miał zadebiutować na HBO i HBO GO już w maju. Tymczasem z wiadomych powodów produkcja została opóźniona, a jej premiera na owej platformie ustalona na październik
 
Od nowa to mini serial w reżyserii Susanne Bier, zaś jego producentem i scenarzystą jest Daid E. Kelley (Wielkie Kłamstewka, również na HBO). W rolach głównych Nicole Kidman i Hugh Grant, a także: Ismael Cruz Cordova, Matilda De Angelis, Edgar Ramirez, Lily Rabe, Noah Jupe, Sofie Gråbøl i Donald Sutherland.
 
Od nowa to serialowy dramat, opowiadający o spokojnym, do czasu życiu rodziny Fraserów, które zmienia się wraz ze śmiercią Jonathana Fresera. Jego żona, znana terapeutka, Grace Fraser, mająca na wychowaniu nastoletniego syna, nagle zostaje postawiona przed niewyobrażalnym dla niej dramatem. Stojąc w świetle fleszy i zainteresowania mediów i nie tylko, musi zacząć stosować się do zasad jakie do tej pory dawała swoim pacjentom. Musi stać się kimś zupełnie nowym i zupełnie sobie nieznanym. 
 
Premiera serialu na HBO i HBO GO 26 października.  
 
 
 
Już za kilka dni swoją premierę na HBO będzie mieć kolejna serialowa produkcja, o której już także Wam wspominaliśmy i jest nią produkcja zatytułowana Kraina Lovecrafta, inspirowana twórczością Lovecrafta, oparta na książce Matta Ruffa o takim samym tytule. Pod koniec lipca polski oddział HBO przygotował zwiastun z rodzimymi napisami, który prezentujemy Wam poniżej. 
 
Serial  to produkcja Mishy Green, J.J. Abramsa oraz Jordana Peele'a. W rolach głównych: Jonathan Mayors, Jurnee Smollett-Bell, Wunmi Mosaku, Courtney B. Vance, Abbey Lee, Aunjanue Ellis, Marcus A. Griffin Jr., Chase Brown, Jamie Neumann, Jonathon Pawlowski, Michael Kenneth Williams i Mac Brandt.
 
Historia rozgrywa się w latach 50-tych i kręci się wokół trójki podróżników, Atticusa Freemana, jego przyjaciółki Letitii oraz wuja Georga, którzy podróżują pod Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu zaginionego ojca Atticusa. Na pozór spokojna wyprawa przeradza się w walkę nie tylko z narastającym w kraju rasizmem, ale ze zjawami i istotami rodem z powieści Lovecrafta.  
 
Premiera seriala na HBO i HBO GO 17 sierpnia.  
 
 
 
Pełny zwiastun, póki co w angielskiej wersji językowej, udostępniony przez amerykański oddział HBO, otrzymał kolejny mini serial, który zagości na wspomnianych platformach. Jest to opisywany już przez nas The Third Day czyli Dzień trzeci. 
 
W tym składającym się z sześciu odcinków miniserialu, podzielonym na dwie odrębne części, bohaterami są dwie osoby, mężczyzna i kobieta. Rola męska przypadła w udziale Jude'owi Lawe, który wcielił się w rolą Sama. Mężczyzna przybywa pewnego dnia na niezwykle tajemniczą, a nawet przerażającą wyspę w Wielkiej Brytanii. Mieszkają tam równie dziwni ludzie, którzy zajmują się odprawianiem równie dziwacznych rytuałów. Kolejna rola, w drugiej części serialu, przypadła w udziale Naomie Harris, która jako Helen szuka na tej samej wyspie odpowiedzi bardzo ją nurtujących.
 
Reżyserami serialu są Marc Munden i Philipp Lowthrop, zaś Współtwórcą i scenarzystą Dennis Kelly. W obsadzie: Jude Law, Naomie Harris, Emily Watson, Freya Allan, John Dagleis  oraz Paddy Considine.
 
Premiera miniserialu Dzień trzeci na HB i HBO GO 15 września.
 
 
 
Swoją premierę na HBO w sierpniu, który w filmowym wideo skrócie znajdziecie na dole, ma już przygodowy film z wytwórni Disneya, o którym także mieliśmy okazję już wspominać. Jest nim Artemis Fawl. Film został zaprezentowany na polskim zwiastunie, przez rodzimy oddział HBO. 
 
Twórcami filmu, ekranizacji powieści przygodowej Eoina Colfera są Kenneth Branagh, Hamish McColl, Conor McPherson. Producentami wykonawczymi filmu: Matthew Jenkins i Angus More Gordon, a autorem scenariusza Conor McPherson i Hamish McColl. W filmie występują: Ferdia Shaw, Lara McDonnell, Josh Gad, Tamara Smart, Nonzo Anozie oraz Colin Farrell i Judi Dench.  
 
Jest to opowieść o genialnym nastolatku imieniem Artemis, który dowiaduje się pewnego dnia, co tak naprawdę robi jego ojciec. Wmieszany w przestępczy półświatek, zostaje pewnego dnia porwany. Zdeterminowany w jego odnalezieniu chłopiec, odnajduje w podziemiach swojego domostwa inny świat, magiczny, zamieszkały przez wróżki, który według niego ma coś wspólnego ze zniknięciem jego ojca. 
 
Film trafił na HBO GO 2 sierpnia. 
 
 
Dzisiejszy wpis kończymy wspomnianą filmową zapowiedzią, w postaci sierpniowej ramówki na HBO GO, przygotowaną przez rodzimy oddział HBO. W sierpniu oprócz wyżej wymienionej Krainy Lovecrafta i Artemisa Fawla, także nowy serial Tak czy owak, nowe odcinki Mogę cię zniszczyć, nowy serial Godność, nowy serial Trzy dni kondora, Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, nowy sezon serialu Legion oraz hiszpańska antologia W domu. 
 
 Strona HBO GO
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama