dodano: 2019-01-12 07:00:01

Co Play i jego partnerzy szykują na finały WOŚP?

Autor: AnoX
Co Play i jego partnerzy szykują na finały WOŚP?
14°
0

Firma Play po raz kolejny zamierza wesprzeć WOŚP pod wieloma względami. Tym razem mowa tutaj o specjalnej transmisji oraz niespodzianek.
 
Play Live Show to największy do tej pory program rozrywkowy na żywo, który wystartuje w Dzień Finału WOŚP, czyli 13 stycznia o godzinie 14:00. Program potrwa do 19.00 i będzie można go oglądać na stronie www.playdlawosp.pl i na kanale YouTube firmy Play.
 
Podczas PLS można spodziewać się wielu niecodziennych atrakcji – prowadzący i zaproszeni goście będą zaskakiwać, śmieszyć i rozgrzewać emocje od samego początku, aż do właściwego Finału WOŚP. W ramach tego wydarzenia nie zabraknie licznych gwiazd internetu czy telewizji, które nie tylko udzielą wywiadów, ale także odpowiedzą na nietypowe pytania. 
 
Ważnym elementem Play Live Show są również aukcje na rzecz WOŚP. Część zaproszonych gości zaoferuje prywatne przedmioty i przekaże je do licytacji charytatywnej. Lista rzeczy znajdziecie w tym miejscu - www.playdlawosp.pl. Część z nich jeszcze pozostanie niespodzianką, ponieważ wybrani influencerzy zaoferują tak zwane Mystery Box z tajemniczą zawartością.
 
Na scenie Play Live Show pojawią się celebryci oraz gwiazdy telewizji i sieci współpracujący z Play przy różnych okazjach. Swoją obecność w programie potwierdzili już liczni celebryci internetowi i influencerzy z wielu dziedzin.
 
Prawdziwy program tego typu wymaga obecności publiczności, dlatego Play zamierza zorganizować konkurs, w którym można wygrać wejściówkę na Play Live Show. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pytania dla wybranego przez siebie idola. Najlepsze i najbardziej oryginalne zostaną wykorzystane przez prowadzących. Udział wziąć mogą tylko aktywni użytkownicy apki Play24.
 
Play będzie również na głównej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Tam zostanie stworzona Fioletowa strefa oferująca efektowny, diabelski młyn, z którego będzie można zobaczyć nie tylko Warszawę, ale także trwającą poniżej zabawę. Oprócz tego na odwiedzających czekają także spotkania z gwiazdami i influencerami, o rozdawaniu gadżetów i organizowaniu konkursów nie wspominając.
 
Udział w konkursie można zgłaszać na stronie www.playdlawosp.pl/.

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama