dodano: 2021-01-29 22:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Co potrafi Fuse? Najnowszy zwiastun z Apex Legends, skupia się na wchodzącej do gry nowej postaci!

Autor: AnoX
Co potrafi Fuse? Najnowszy zwiastun z Apex Legends, skupia się na wchodzącej do gry nowej postaci!
17°
0

Respawn i EA opublikowały zupełnie nowy zwiastun z gry Apex Legends, koncentrujący się tym razem w pełni koncentruje się na postaci Fuse'a. Co potrafi?

Ósmy sezon Apex Legends wystartuje już 2 lutego, tymczasem na chwilę przed debiutem, możemy poznać nowego bohatera w postaci Fuse'a.

Przeczytaj również: Zniszczenie to nowy, wybuchowy zwiastun ósmego sezonu Apex Legends!

Walter? Walter? Walter, gdzie jesteś?

Już nieco o tym wybuchowym bohaterze Wam wspominaliśmy, Walter "Fuse'a" Fitzroy bez dwóch zdań znacząco świeżości wprowadzi na serwery gry. Od 2 lutego będziemy mogli poznać najemnika, która pasja do broni wybuchowych, zapewni nam sporo świeżych doznań.

Jakie umiejętności ma Fuse z Apex Legends?

Najemnik z Salvo charakteryzuje się następującymi umiejętnościami:

  • Pasywna: Grenadier - Mechaniczne ramię Fuse'a rzuca pociskami zapalającymi dalej, szybciej i dokładniej. Fuse może też w swoim ekwipunku więcej miejsca na granaty niż inne Legendy.
  • Taktyczna: Druzgocące uderzenie - Rozmieszcza bombę kasetową, której odłamki to mini miny przeciwuderzeniowe.
  • Specjalna: Wielki Moździerz - Wyrzutnia granatów Fuse'a, "Wally", wystrzeliwuje ładunek wybuchowy, który otacza cel pierścieniem ognia.

To oczywiście jedynie część jego charakterystyczny cech oraz zalet, które będziemy mogli poznawać na zmienionej mapie, gdzie znajdziemy wiele okazji zarówno do zapolowania jako Najemnik z Salvo, jak również będziemy mogli pozbyć się go w trakcie rozgrywki.

Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra jest dostępna także na PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.


źródło: Informacja prasowa

Tagi: apex legends,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama