dodano: 2021-03-08 21:10:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Co spotkało Cody i May? Nowy zwiastun It Takes Two prezentuje nam historię pary!

Autor: AnoX
Co spotkało Cody i May? Nowy zwiastun It Takes Two prezentuje nam historię pary!
13°
0

It Takes Two doczekało się zupełnie nowego zwiastuna "Razem jesteśmy lepsi" w ramach którego możemy się zapoznać z historią Cody'ego oraz May i ich losów.

Electronic Arts oraz Hazelight Studios (wspólnie w ramach linii EA Originals) zaprezentowały zupełnie nowy materiał wideo, dzięki któremu możemy lepiej poznać przyczynek dla całej opowieści.

Przeczytaj też: Minute of Island z przesuniętą premierą. Przygodowa gra logiczno-platformowa jednak nie zadebiutuje w tym miesiącu

Nowy materiał wideo tłumaczy nam co spotkało Cody'ego oraz May, parę głównych bohaterów, przemienionych przez własną córkę Rose w laleczki.

W ten sposób wszyscy trafiają do nieznanego sobie, niesamowitego świata, gdzie czekają ich wielkie przygody, które sprawdzą ich miłość małżeńską w trudnych warunkach.

Zapoznaj się także z: It Takes Two zrobiło na nas przedpremierowo świetne wrażenie! - Opinia po pokazie

Z opowieścią będziemy się mogli przekonać już za nieco ponad dwa tygodnie, dzięki czemu z przyjaciółmi czy drugimi połówkami przekonamy się co czeka ich na końcu tej nietypowej podróży.

It Takes Two ukaże się 26 marca 2021 roku komputerach osobistych, konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One,  Xbox Series X i Xbox Series S. Gra zapewne dostępna będzie w abonamentach EA Play.


źródło: Informacja prasowa

Tagi: It Takes Two,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama