dodano: 2020-03-29 06:05:01

CoD Modern Warfare 2 Remastered z bliską premierą i nietypową formą?

Autor: AnoX
21°
0
CoD Modern Warfare 2 Remastered z bliską premierą i nietypową formą?
Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered ma być zapowiedziane w końcówce marca, a w dodatku podobno premiera odbędzie się szybko. Powrót ma się odbyć w nietypowej formie.
 
Trzy dni temu wspominaliśmy Wam o plotkach dotyczących zapowiedzi Remastera drugiej odsłony pod cyklu Modern Warfare. Podobno premiera odbędzie się bardzo, bardzo szybko.
 
 
TheGamingRevolution donosi, że podobno przy okazji zapowiedzi ma się odbyć także premiera kolejnej... no właśnie. I tutaj mamy kolejne interesujące pogłoski dotyczące samej form powrotu.
 
Jak się okazuje, mamy otrzymać... nową kampanię i mapy do trybu wieloosobowego! Te drugie mają być darmowe, aby nie dzielić społeczności, natomast historię poznamy dopiero po jej zakupienia.
 
To oznacza, że wydane w zeszłym roku Call of Duty Modern Warfare stanowi platformę obejmującą już nie tylko dodatkowy Battle Royale w postaci Warzone, ale także odświeżenie drugiej części MW.
 
30 marca spodziewać się mamy wielkiego powrotu, który powinien przełożyć się bezpośrednio na debiut oraz interesujące zjawisko, którego jeszcze nie widzieliśmy w wykonaniu tego wydawcy. Dotychczas słynął z tego Blizzard... ;)
 
Pytanie kluczowe dla części graczy brzmi - Ile zapłacimy za samą fabułę? Niestety na ten moment nie znamy odpowiedzi, jednakże jeżeli będzie to zbyt duży wydatek to bez wątpienia zainteresowanie, nawet w tym okresie będzie niskie. W końcu Japońska konkurencja ma niebawem dwie niezłe propozycje na horyzoncie.

źródło: cogconnected.com/2020/03/modern-warfare-2-remastered-coming/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama