dodano: 2021-04-07 10:40:01

Commandos: Origins nowy przeciek o nowym tytule serii

Commandos: Origins nowy przeciek o nowym tytule serii
17°
0

Commandos: Origins to według najnowszych informacji tytuł nowej odsłony kultowej serii. Produkcja ma być dostępna na komputery osobiste, oraz konsole PlayStation i Xbox.

Seria Commandos to produkcja hiszpańskiego studia, która narodziła się w 1998 roku, oferując jak dotąd cztery jej odsłony. 
Informacja o najnowszej odsłonie Commandos wyciekła w sposób nietpowy, bo dzięki niemieckiemu Ministerstwu Transportu, Budownictwa i Rozwoju Miast, które zajmuje się również infrastrukturą cyfrową. ministerstwo przeznaczyło ponad 1,5 miliona euro na finansowanie zespołu Claymore Game Studios, którego właścicielem jest Kalypso, na rozwój ich najnowszego projektu Commandos: Origins.

Zobacz także: Jakie zmiany w Mass Effect Legendary Edition zostały wprowadzone? Co dokładnie ulegnie usprawnieniu i poprawkom?

Informacje można przeczytać na stronie Ministerstwa, wiemy, że prace zaczęły się już w lutym, a zakończyć mają się w listopadzie 2022 roku. Na tę chwilę wiadomo, że ma być to gra taktuczno-strategiczna z kamerą izometryczną, czyli studio porzuca eksperymenty z produkcją FPS. Akcja toczy się na początku II wojny światowej, a gracze będą świadkami narodzin elitarnej brytyjskiej jednostki komandosów, oraz jej rozwoju wraz z nowymi misjami. Po opisie mozna stwierdzić, że rozgrywka nie będziesię wiele różniła od tej znanej z większosci odsłon, gracze będą kontrolować grupę żołnierzy o zróżnicowanych umiejętnościach i ekwipunku aby wykonac szereg misji. 

Jest to niezwykle dobra informacja dla fanów klasycznych serii taktycznych, i to nie jedyna ostatnimi czasy. Powielu latach gracze otrzymali również Desperados III, serii wzorowanej na mechanice Commandos.

Na Commandos: Origins będziemy musieli jeszcze poczekać, przynajmniej do listopada 2022. 


źródło: https://www.gamepressure.com/newsroom/commandos-origins-leak-reveals-new-info/zd3082

Komentarze (0):
Reklama
Reklama