dodano: 2018-11-30 21:50:01
PC

Czym jest Cooking Simulator? Podstawowe informacje oraz wymagania

Autor: AnoX
23°
0
Czym jest Cooking Simulator? Podstawowe informacje oraz wymagania
Cooking Simulator to zupełnie nowa produkcja łódzkiego Wastelands Interactive, które szykuje dla graczy bardzo ładny symulator mistrza kuchni. 
 
Jeżeli marzycie, aby stać się najlepszym kucharzem na świecie to koniecznie powinniście zastanowić się nad kupnem Cooking Simulator, które będzie dostępna na platformie Steam już od przyszłego roku. Łódzka ekipa Wastelands Interactive z PlayWay szykują dla nas potencjalny hit na talerzu. 
 
Cooking Simulator łączy w sobie szaleństwo wraz z kuchennym realizmem, dzięki czemu będziemy mogli popisać się swoimi umiejętnościami oraz wyczuciem smaku. Developerzy dołożyli wszelkich starań, aby wprowadzić do zabawy wszelkiej maści garnki czy przybory kuchenne. Nasza cyfrowa kuchnia wyposażona została po brzegi a na półkach i w lodówkach znajdziesz natomiast aż 120 różnych składników, przydatnych przy 60, przepisach,
 
Cooking Simulator pozwoli nam się sprawdzić w trybie Kariery, który może nam pomóc w staniu się najlepszym kucharzem świata. Zapomnieć nie można także o samouczku, który wprowadzi nas do wszystkich dostępnych narzędzi.
  
Wirtualna kuchnia wymaga od gracza odpowiednich umiejętności, które sprawdzimy w tym wypadku bez większych pomocy ze strony sztucznej inteligencji i mechanik. W związku z czym musimy być precyzyjni, dynamiczni oraz uniwersalni, ponieważ wszystko po prostu musi być pod naszą kontrolą. 
 
Deweloperzy nie zapomnieli także o wariancie Piaskownicy, gdzie możemy eksperymentować całą zawartością, w związku z czym tylko od nas zależeć będzie co się wydarzy w kuchni, w której nie tylko robienie dań stanowi atrakcję... ;) . To wszystko i o wiele więcej możliwe jest za sprawą dopracowanego silnika fizycznego z pomocą którego to my będziemy mogli przeprowadzić prawdziwą kulinarną rewolucję. 
 
Cooking Simulator jest pełnoprawną grą dla pojedynczego gracza, którzy otrzyma 3 tryby zabawy oraz fotorealistyczną grafiką i realistyczną fizyką. Te składniki powinny pozwolić ugotować super smaczne i ładnie prezentujące się danie!
 
 
Minimalne wymagania:
 
 1. System operacyjny - Windows 7
 2. Procesor - i5 3550 / FX-8350
 3. Pamięć - 6 GB RAM
 4. Karta graficzna - GTX 660Ti / R9 270X
 5. DirectX - Wersja 9.0c
 6. Miejsce na dysku - 6 GB dostępnej przestrzeni
 
Zalecane wymagania:
 
 1. System operacyjny - Windows 10
 2. Procesor - i5 4570 / Ryzen 7 1700x
 3. Pamięć - 16 GB RAM
 4. Karta graficzna - GTX 1060 6GB / RX 480 8GB
 5. DirectX - Wersja 11
 6. Miejsce na dysku - 6 GB dostępnej przestrzeni
 
Cooking Simulator będzie dostępne na platformie Steam z początkiem 2019 roku na komputerach osobistych.
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama