dodano: 2018-12-01 07:15:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Cosplayowa bitwa Overwatch zapowiada się świetnie!

Autor: AnoX
Cosplayowa bitwa Overwatch zapowiada się świetnie!
13°
0

Overwatch już niebawem doczeka się interesującego wydarzenia zatytułowanego Cosplayowa bitwa Overwatch. Na czym polega ten projekt i czego się spodziewać? 
 
Już niebawem będziemy mogli ujrzeć naprawdę pięknie wykonane cosplay'e, które mają dostarczyć graczom wiele świetnych stroi oraz rywalizacji za sprawą reprezentacyjnych motywów. Europejskie ekipy już niebawem przedstawią nam efekty swoich działań, które mogą być pod wieloma względami zachwycające. 
  
Ostateczne wytypowano 6 reprezentacji (Wielka Brytania, Niemicy, Francja, Hiszpania, Włochy i Rosja), które będą mieć 3 miesiące, aby stworzyć kostium i zaprezentować swój gotowy kostium.
 
Cała Cosplayowa Bitwa zakończy się konkursem, w którym czteroosobowe jury wybierze najlepsze ich zdaniem wykonanie, oryginalność oraz dokładność odwzorowania. Swoje "3 grosze" dołożą także fani, którzy zdecydują kto zwycięży w kategorii „ulubieniec społeczności".
 
W chwili obecnej zakończył się etap głosowania na cosplaye, w wyniku którego od początku rozpoczęły powstawać następujące projekty:

  • Wielka Brytania: Orisa Duch Lasu
  • Francja: Torbjörn Magni
  • Niemcy: Smoczyca Symmetra
  • Hiszpania: Genji Baihu
  • Włochy: Genji z Blackwatch
  • Rosja: Klasyczna D.Va
 
Poniższej znajdziecie więcej informacji na temat całego wydarzenia, przy czym już teraz możemy Wam wspomnieć, że pojawiła się także pewna ciekawostka - w Jury znajdziemy Polkę - Justynę "Sosenkę" Sosnowską, którą zapewne wielu z Was doskonale kojarzy.
 
Więcej informacji o akcji

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama